Kadıköy'e veda etmek istiyorum

Giriş Tarihi: 9.6.2014

Alex: Kadıköy'de son kez oynamamış olmak içimi acıtıyor. F.Bahçe'de jübilem yapılırsa benim için unutulmaz olur

Tatil için Türkiye'de bulunan Alex, NTVSpor'daki %100 Futbol programında çarpıcı açıklamalar yaparken, F.Bahçe yönetimine de mesajlar gönderdi. Alex'in satır başları şöyle: "En özel anlarım orada olduğu için Kadıköy'ü özlüyorum. Fenerbahçe'nin benim için anlamını kelimelerle ifade edemem. Fenerbahçe kendimi ait hissettiğim bir aile. Kadıköy'de son bir kez oynayamamış olmak içimi acıtıyor. Kasımpaşa maçı benim son maçımmış, ama son maçım olduğunu bile bile oynayamamış olmak benim içimi acıtıyor. Jübile teklifi gelirse büyük bir mutlulukla kabul ederim. O dönem birlikte oynadığım arkadaşlarla veda etme fırsatı bulursam benim için unutulmaz olur."

KOCAMAN, KİTABIMDA YER ALMAK İSTEMEDİ
"Aykut Hoca ile en başından beri sağlıklı iletişim kuramadık. Bir kitap yazmaya karar verdim. Kitapta, kariyerimde Türkiye'deki insanların yer almasını istedim. Ancak Kocaman kitapta yer almak istemediğini söyledi."

TARAFTAR DA HAKLI AZİZ YILDIRIM DA...
"Niyet ne olursa olsun stada gelen taraftarlar istediğini bağırmakta özgürdür. Ben demokraside büyüdüm. Bazı taraftar, sahada emek vermiş insanlar varken 'Alex' diye bağırdı. Yıldırım da emek döken oyuncuları gösterdi. İki taraf da haklı."

FENER'DEN AYRILMASI İYİ OLDU!..
"Dünyanın en iyi futbolcusu bana göre Ronaldo. Türkiye'nin en iyisi ise Selçuk İnan... Arda da zevk veriyor... Türkiye'ye gelir gelmez Salih'i ve Recep'i sordum. Türkiye'de genç oyuncular bir türlü olmuyor. Bence Olcan Adın'ın kendi adına aldığı en iyi karar Fenerbahçe'den ayrılmak oldu. 4-5 kupa maçında oynamakla genç futbolcular kendini geliştiremez..."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kadıköy'e veda etmek istiyorum
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN