Taraftar yıldız ister

Diego Ribas, Eto'o gibi oyunculara hiçbir kulüp 'hayır' diyemez. Böyle oyunculara her kulüp ihtiyaç duyar. Gökhan’ın birisinin ağzına silah dayadığına inanmam. Bana böyle olmadığını aylar önce söyledi

Giriş Tarihi: 9.6.2014
Beşiktaş Futbol Direktörü Önder Özen, TRTSPOR'a siyah-beyazlı kulübün gündemini değerlendirdi. Özen, transfer konusunda taraftarın mutlu olmadığının hatırlatılması üzerine, "Büyük takım taraftarı, büyük oyuncuları ya da doğması muhtemel yıldızları görmek ister. Bizim de tespit ettiğimiz isimler var. Onlarla kontak sağladık. On gün içinde en azından bir ya da ikisiyle imza aşamasına gelince isimlerini açıklayacağız" dedi.

KAVGACILARA KAPILAR KAPALI
Büyük futbolculara her kulübün ihtiyacı olduğunu vurgulayan Özen, "Onların afra tafrası bile özeldir. Yıldızlarla çalışmak keyiflidir. Asla bu tür oyunculara hayır demeyiz" ifadesini kullandı. Önder Özen, Beşiktaş yönetiminin affedilmelerinden yana tavır sergilediği İbrahim Toraman ve Sezer Öztürk konusuna da son noktayı koydu: "Bu iki oyuncu, teknik ekibimizin gelecekle ilgili planlamasında ve kamp listesinde yer almıyor."

TÖRE ESKİ ÇAĞ İNSANI GİBİ
Önder Özen, Gökhan Töre'nin Milli Takım kampında Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak'ı silahla tehdit ettiği şeklindeki iddiaları ise şöyle yanıtladı: "Milli Takım'ın maçını oynadıktan birkaç gün sonra olay bize de geldi. Ben de Gökhan Töre'nin evine gittim. İnsan sarrafı değilim ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim. Gökhan Töre, günümüz insanından ayrılır. Biraz eski çağların insanlarına benzer. Özü sözü birdir."

KENDİSİNDEN VAZGEÇMEDİK
Hakan ve Ömer'in futbolculuklarını bilsem de kişisel olarak tanımıyorum. Bana çıkıp 'Gökhan bizim ağzımıza silah dayadı' deseler, buna inanma şansım yok, inanmam. Çünkü Gökhan Töre, olayın böyle olmadığını aylar önce söyledi. Onun yeteneklerine de kişiliğine de güveniyorum. Olaylar anlatıldığı gibi değil. Dolayısıyla kendisinden vazgeçmedik. Transferi gerçekleşmezse, tek sebebi rakamlar olur."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Taraftar yıldız ister
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN