Hayal satmayacağız

Giriş Tarihi: 14.6.2014

Gürdal, yeni teknik direktörün (Halilhodzic) 13 Temmuz'da Türkiye'ye geleceğini açıklayıp, "Transferde uçuk vaatler vermeyeceğiz" derken, Olcan için de cdi di teklifler aldıkları söyledi

Trabzonspor CEO'su Burak Gürdal, dün düzenlediği basın toplantısında Olcan Adın'ın durumu, iç ve dış transferler ile teknik direktör konusunda açıklamalar yaptı. Gürdal öncelikle transferde uçuk vaatler vermeyeceklerini açıklayarak, "Her mevki için birkaç alternatifimiz var. Ancak imzalar atılmadan iş bitmiyor. O yüzden anlaştığımız isimleri saklı tutarak, imzalar atıldığında borsaya bildirmek istiyoruz. Bugüne dek bitirdiğimiz transferler son dakikada gelen aşırı talepler yüzünden imzaya dökülemedi" şeklinde konuştu.

OLCAN İÇİN SIKIŞTIRIYORLAR
Transferi en çok merak edilen futbolcu olan Olcan Adın'ın durumuna da değinen Gürdal, "Olcan'a hem içerden hem dışardan ciddi teklifler geliyor. Ancak Olcan kolayca feda edilecek bir futbolcu değil. Kulüp menfaati için uygun teklifler gelirse bunu yönetime sunacağım. Yönetimimizin de böyle bir teklif gelene kadar Olcan'ı bırakmak gibi bir lüksü yok. Fakat Olcan için gelen tekliflerin ciddi bir şekilde bizi sıkıştırdığını da söylemek zorundayım" diye konuştu.

AKÇAY'A YANLIŞ YAPILMADI
Takımın başına 13 Temmuz'da geçeceği açıklanan Vahid Halilhodzic ile Mustafa Reşit Akçay döneminde görüşme yapmadıklarının altını çizen Gürdal, "Kendisi hiç hazır olmadığımız bir dönemde istifa etti. Biz o dönemde Vahid hoca ile görüşmemiştik. Bu konu çok speküle edildi ve biz rahatsız olduk. Akçay'dan sonra 4 antrenörle görüştük. Birisi de Lucescu idi... Bunlara yenileri de eklendi sonra... Hepsini Başkan'a rapor ettim. Ayrıca bir çok isimle görüşmemiz de normaldi. Ama biz ahlaki olmayan hiç bir hareket yapmadık" dedi.

HAMİ MANDIRALI BELLİ DEĞİL
Hami Mandıralı'nın geleceği için de konuşan CEO Gürdal, "Yeni teknik direktörümüz imza atar atmaz durumu Mandıralı'ya bildirdim. Başka bir isim geçmişti (Lucescu) aslında ve Mandıralı bu teknik adamla çalışacağını söylemişti. Ancak yeni hocamız kendi ekibi ile geliyor. Bunun içinde Mandıralı'nın olup olmayacağı belli değil" dedi. Gürdal, yeni teknik adamın takımda en çok beğendiği yabancı futbolcuların Bourceanu ile Bosingwa olduğunu da vurgularken, Malouda için de futbolcunun kararını beklediklerini sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hayal satmayacağız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN