Bir hesabım var

Mircea Lucescu, "Neden G.Saray?" diye soran Shakhtar Başkanı'na"Türkiye'deki işim yarım kaldı" yanıtını verdi

Giriş Tarihi: 15.6.2014
Galatasaray'da takımın başına geçmek gün sayan Mircea Lucescu'nun sarı-kırmızılı takımın teklifini kabul etmesinin ardında yatan neden ortaya çıktı. Geçtiğimiz gün Shakhtar Donetsk'in sahibi ve Başkanı Rinat Ahmetov ile bir araya gelerek takımdan ayrılmak için izin isteyen Rumen çalıştırıcının, ortaya ilginç bir gerekçe koyduğu öğrenildi. Başkan Ahmetov'un Lucescu'ya, "Burada büyük başarılar kazanıp tarih yazdıktan sonra neden ayrılmak istiyorsun? Bizim bilmediğimiz bir sorun mu var? Araplar'dan ve Avrupa'dan daha yüksek teklifler aldın, niçin özellikle Galatasaray'a gitmek istiyorsun?" diye sorduğu belirtildi.

2002'DE İSTEMEYEREK AYRILMIŞTIM
Lucescu'nun, "2002 yılında G.Saray'dan ayrılmaya zorlanmıştım. Şimdi bazı şeyleri yeniden kanıtlamak ve hesaplaşmak istiyorum. Orada yarım kalan bir işim var. Bu nedenle gitmek istiyorum" karşılığını verdiği öğrenildi. Bu konuşmanın ardından Ahmetov'un, tecrübeli çalıştırıcıdan biraz daha düşünmesini istediği, kararını değiştirmezse yollarını ayırabileceklerini söylediği kaydedildi.

"lucescugeldimi.com" sitesi açtılar

Mircea Luce scu ismi Galatasaray camiasını fazlasıyla heyecanlandırdı. Öyle ki sarı-kırmızılı taraftarlar Rumen Hoca için geri sayıma bile başladı. "lucescugeldimi.com" şeklinde bir internet sitesi bile açıldı. Taraftarlar sürekli bu siteyi güncelliyor ve "geldi" cevabını görmenin hayallerini kuruyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bir hesabım var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN