Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Paralele öfke!

"Berk'in sözleri yargıyı etkilemek amaçlıdır. Kendileriyle aynı paralellikteki karakterlerle röportaj yapanlar, F.Bahçe'nin hassasiyetini göz ardı etmenin büyük bir hata olduğunu bir an önce kavramalıdır"

Giriş Tarihi: 15.6.2014
Savcı Mehmet Berk'in, Hürriyet Gazetesi'ne verdiği röportajdaki "Fenerbahçe'ye yapılan kumpasın delilini göstersinler. UEFA, CAS da mı paralel?" sözlerine sarı lacivertlilerden cevap geldi. Kulübün internet sitesinde yer alan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: "Yaptıkları yargılamalar nedeniyle yargılanan, görevleri, yetkileri ve hatta korumaları alınan, bir dönemin kurgucularının, yargılamanın yenilenmesi kararının öncesinde söyledikleri tesadüf değildir.

'KENDİNİZE SAKLAYIN'
Hiçbir şey olmamış edasıyla, üstelik hala görevdeyken, bu şekilde fütursuzca ve yargıyı etkilemek üzere açıklamalar yapmaları, yaşadıkları korkunun ve haklılığımızın en açık göstergesidir. Bu kişilere tavsiyemiz; Ergenekon, Balyoz, Şike gibi dosyalarla ilgili olarak yorum yapmak üzere kullandıkları nefeslerini, dönemlerine ait kendileriyle ilgili sorgulamalarda, yine kendilerine saklamalarıdır.

'G.SARAY LOBİSİ DE ORTAK'
Hürriyet'in durduğu yer ise açıkça ortadadır. G.Saray lobisinin de ortaklığıyla yaptıkları bu röportajla ilgili tavsiyemiz; kendileriyle aynı paralellikteki düşünceleri paylaştıkları karakterlerle yaptıkları ve yapacakları röportajlar sırasında, F.Bahçe'nin hassasiyetlerini göz ardı etmenin büyük bir hata olduğunu bir an önce kavramalarıdır. Bu röportajı yapan ve yaptıranlar hakkında, yargıyı etkileme suçundan dolayı yasal yollara başvuracağız."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Paralele öfke!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN