Sen gelmez oldun

Mancini ile yolları ayırma kararı alan ve garanti gördüğü Mircea Lucescu'nun "Gelmiyo rum" yanıtı sonrasında genç Tuchel'e yönelen Aysal, "Bir yıl dinleneceğim , gelemem" yanıtı ile sarsıldı

Giriş Tarihi: 25.6.2014
Mancini ile yollarını ayıran Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'a Lucescu'dan sonra Thomas Tuchel de kapıları kapadı. Başkanlığı süresince önce takımı iki sezon arka arkaya şampiyon yapan Fatih Terim'in görevine son veren, ardından Mancini'ye de 8 ay sonunda kapıyı gösteren Galatasaray Başkanı'na Lucescu'dan sonra Alman hoca Tuchel de "Hayır" dedi. Aysal, Tuchel defterinin kapandığını şu sözlerle ifade etti: "Tuchel, Galatasaray'ı çalıştırmaktan onur duyacağını ancak 1 yıl dinlenmek istediğini söyledi. Artık diğer alternatiflere bakıyoruz. Zamanımız var. Teknik direktörlerin en meşhurunu değil, bize en uygununu alacağız."

DİCK ADVOCAAT: GÖRÜŞTÜĞÜMÜZ DOĞRU
İsmi günlerdir Galatasaray'la anılan Hollandalı hoca Dick Advocaat'a telefonla ulaştık. Hollandalı hoca, +31'le başlayan ve 8718'le biten cep telefonunu kendisi açtı. Görüşme başlar başlamaz şaşkınlıkla telefon numarasını kimden aldığımızı sordu. SABAH Gazetesi adına aradığımızı söylediğimiz Advocaat, "Üzgünüm gazetecilere konuşamam. Temaslar olduğu doğru ama şu aşamada size bilgi veremem" dedi. Advocaat, "Sneijder sizinle çalışmak istiyor mu?" sorumuza ise "Sneijder'le hep iletişim halindeyim" cevabını vermekle yetindi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sen gelmez oldun
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN