Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Halilhodzic 3'e katlıyor

Cezayir'den yılda 700 bin Euro alan Boşnak teknik adamın Trabzonspor'dan yılda 2.1 milyon Euro kazanacağı iddia edildi

Cezayir'in ünlü futbol yorumcusu Haffid Derradji, Facebook hesabından Vahid Halilhodzic için, "Trabzonspor ona, Cezayir Futbol Federasyonu'nun verdiğinin tam üç katını teklif etti" diye yazdı. Cezayir'den yılda 700 bin Euro kazanan Boşnak teknik adamın Trabzonspor'dan yılda 2.1 milyon Euro kazanacağı iddia edildi. Boşnak hoca, Index gazetesine Trabzon'un teklifini kabul etmesinde dostlarının payı olduğunu söyledi.

13 TEMMUZ'DA TRABZON'DA
Cezayir Devlet Başkanı Bouteflika'nın "Bizimle kal"
isteğini geri çeviren Halilhodzic, 13 Temmuz'da gece yarısı Trabzon'da olacak. Boşnak hoca, 14 Temmuz'da da 3 yıllık imza atacak.

KAMPA SORUNSUZ GİDELİM
Halilhodzic'in, Trabzonspor CEO'su Burak Gürdal ile Bosna Hersek'te yaptığı görüşmenin detayları ortaya çıkmaya başladı. Adrian, Henrique ve Janko'nun gönderilmesinin ardından Malouda ve Colman'ın durumlarını soran Boşnak hocanın geçen sezon bir hayli sorun çıkaran iki oyuncunun durumlarının netleşmesini istediği öğrenildi. Kampa sorunsuz bir oyuncu grubuyla girmek istediğini ileten tecrübeli çalıştırıcı, disiplini bozacak ve gençleri etkileyecek futbolcuları istemediğini açık bir şekilde dile getirdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Halilhodzic 3'e katlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN