Biz rahatız

Giriş Tarihi: 19.7.2014

Hacıosmanoğlu, "Türkiye Futbol Federasyonu boyutunda süreç bizim düşündüğümüz şekilde ilerliyor. Biz kendi açısından da rahatız" dedi

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, UEFA soruşturmasından rahatsız olmadıklarını söyledi. Hacıosmanoğlu, "Trabzonspor her yerde aklandı. Her sene Avrupa'dayız. Peki şike yapanlar için 'Katılabilir, gelebilir' gibi bir ibare var mı? Yok! Bu yüzden bir soruşturma yüzünden kimse Trabzonspor'u da 'kirli' göstermeye çalışmasın" dedi.

'ŞİKE DE BELLİ, YAPAN DA'
Soruşturmanın asıl büyük yönünün Türkiye Futbol Federasyonu olduğunu söyleyen başkan Hacıosmanoğlu, "Sürecin federasyon boyutu istediğimiz gibi gidiyor. Sonuçta UEFA açısından şike tespitli. Yapan da belli... Ben sürecin sonunda ne olacağıyla ilgili 'kötü ya da iyi' diyemem. Bunun yorumunu bu kararları alanlar ve mağdur yaratanlar yapsın" şeklinde konuştu.

Halilhodzic yeni transferi kampa götürmüyor
Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodzic bugün başlayacak olan Avusturya kampı öncesi yaptığı kadro seçimiyle şaşırttı. Kampa 28 futbolcu götürme kararı alan Boşnak çalıştırıcı, kamp kadrosuna yeni transfer Serhat Çakmak'ı almadı. Ajax'tan transfer edilen gurbetçi oyuncunun yanı sıra, Abdulkadir, Zeki Ayvaz, Şahin ve Aykut Akgün de kadro dışı kaldı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Biz rahatız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN