İki başkan birbirine girdi!

Türkiye Futbol Federasyonu Mali Olağan Genel Kurulu'nda İbrahim Hacıosmanoğlu ile Mecnun Otyakmaz kameralar önünde tartıştı.

Giriş Tarihi: 21.7.2014 14:34 Güncelleme Tarihi: 21.7.2014 14:37
Türkiye Futbol Federasyonu Mali Olağan Genel Kurulu Ankara'da yapıldı. Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ile Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz arasında yaşanan tartışma ise toplantıya damga vurdu.

Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz şike sürecinde kendi takımlarının çok hırpalandığını ve bir daha adlarının bu süreçte kullanılmaması yönünde sitemlerini Hacıosmanoğlu'na iletti. Toplantı salonundan yürüyerek çıkan ikili bir süre konuştu ve daha sonra kameralar önünde tartışmaya başladı. Otyakmaz, Hacıosmanoğlu'na Fenerbahçe ile aralarındaki meseleye girmek istemediklerini söyleyerek, "Bir taraftan Fenerbahçe bir taraftan Trabzonspor benim takımımı delmeye çalıştı. Benim takımım aslan gibi durdu cezasını ben çektim. Trabzonspor beni delmeye çalıştı. Bu bir gerçek. Trabzonspor alttan benim futbolcularıma çalıştı" diye konuştu.

Hacıosmanoğlu ise Otyakmaz'a, "Sen, 'beni bu işten ayır' dedin ben de seni ayırdım. Tüm Trabzon bana küfür etti" dedi. Daha sonra her iki başkan iddialarında inandırıcı olmak için çocuklarının üzerine yemin etti. Son olarak iki başkan "Kameraların önünde tartışmayalım" diyerek ayrıldılar.

HACIOSMANOĞLU İLE OTYAKMAZ ARASINDAKİ TARTIŞMAYI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İki başkan birbirine girdi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN