Aziz Yıldırım'ı çıldırtan olay!

Giriş Tarihi: 7.8.2014 10:54 Güncelleme Tarihi: 7.8.2014 12:12

Başkan Aziz Yıldırım, adidas'a patladı: "Formaları parça parca yolluyorsunuz Beşiktaş'a hepsini birden yollamışsınız. İmza günü var, taraftar geldiğinde her ürünü bulabilmeli."

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, adidas'ı arayıp, Fenerium'a forma yetiştiremeyen tedarikçi firmayı sert bir dille eleştirdi. F.Bahçeli taraftarlar, reklamsız formalara hücum ederken, ortaya hesapta olmayan sorunlar çıktı. Feneriumlar'daki formalar, talebi karşılamaya yetmedi. Başkan Yıldırım da bunun üzerine, adidas'ı arayıp "Formaları parça parça yolluyorsunuz. Beşiktaş'a hepsini birden yollamışsınız" dedi.

CEVABI YETERLİ BULMADI

adidas'tan "Sizin böyle bir talebiniz olmadı. Beşiktaş böyle bir talep ile geldiği için bütün ürünleri aynı anda yolladık. Sizden de böyle bir talep gelse size de öyle yollardık" karşılığını verdi. Ancak Başkan Aziz Yıldırım, bu cevabı yeterli bulmadı ve "Forma yetiştiremiyoruz. İmza günü var, taraftar geldiğinde her ürünü bulabilmeli. Bundan sonra öyle parça parça yollamayın bize ürünleri" diyerek telefonu kapattı.

Akşam
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aziz Yıldırım'ı çıldırtan olay!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN