F.Bahçe'de Aykut Kocaman sürprizi

Giriş Tarihi: 8.8.2014 13:35

Ersun Yanal ile Aziz Yıldırım arasında yaşanan kriz ile yolların ayrılması halinde takımı kimin çalıştıracağı konuşulmaya başlandı.

Fenerbahçe'de Ersun Yanal ile Aziz Yıldırım arasında yaşanan kriz ile yolların ayrılması halinde takımı kimin çalıştırıcağı da camiada konuşuluyor.. Bu durumda ilk aday Lucescu, yönetimde İsmail Kartal ile devam etme fikri de var. Bazı futbolcuların gönlünden ise Aykut Kocaman geçiyor.

Fenerbahçe'de son dakikada kriz aşılamazsa, Yanal'la ayrılık kaçınılmaz gözüküyor. Yönetimin şimdiden yeni arayışlara başladığı ileri sürüldü. İlk aşamada S.Donetsk'i çalıştıran Lucescu'nun ismi gündeme geldi. Luce ile temasa geçilecek.

Bazı futbolcular Aykut Kocaman diyor

Bazı yöneticiler, uzun yıllardır F.Bahçe'de yardımcı antrenörlük yapan İsmail Kartal'la devam etme fikrini ortaya attı. Bazı futbolcular ise Aykut Kocaman'ın dönmesini arzuluyor.

BUGÜN ÇOK KRİTİK

Yaşanan tüm bu krize rağmen bugünkü dostluk turnuvasında taraftarın vereceği reaksiyon Ersun Yanal'ın kaderi için çok kritik rol oynayacak.

Twitter'da taraftarlar Yanal'a destek verirken, Beşiktaş ve Chelsea maçlarında da bunun sürmesi halinde Aziz Yıldırım'ın kararının ne olacağı merak konusu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
F.Bahçe'de Aykut Kocaman sürprizi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN