Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dinleyen dinler dinlemeyen gider

Başkan Aziz Yıldırım, "F.Bahçe'ye zarar veren her şey için devreye girerim" dedi ve uyardı:

Giriş Tarihi: 9.8.2014
Biri hata yapıyorsa uyarmak, kızmak, bağırmak zorundayım

Özel hayata karışmam ama bu takıma zarar veriyorsa uyarı yaparım

Bugün yarın gönderir diyorlar. Ben kararımı bir dakikada veririm

Ben kongreye hesap veriyorum çalışanlar da bana hesap verecekler

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, futbolcular ve personel ile yaptığı toplantılar ile Ersun Yanal'la yaşandığı iddia edilen sorunlara dün yaptığı basın açıklamasıyla yanıt verdi. Şükrü Saracoğlu Stadı basın odasındaki toplantıda bir hayli gergin, üzgün ve sinirli olduğu gözlenen Başkan Aziz Yıldırım oldukça net mesajlar verdi:

ASLAN GİBİ TATİLLERİNİ YAPTILAR
"Burası Fenerbahçe Spor Kulübü ve şirketleri var. Bir şirket mantığıyla idare ediliyoruz. Futbol takımı Nisan'da oynadığı Rize maçıyla erkenden şampiyon oldu ve 2.5 aylık tatil dönemi yaşadı. Sporcularımıza teşekkür ediyorum, yürekli aslan gibi tatil yapıp döndüler. Aynı şekilde teknik heyet de tatilini yaptı. Bizim görevimiz, bu arkadaşlara gelecek yılın planlarını anlatmak ve onlardan da gereken karşılığı almaktır."

HATASI OLANIN YÜZÜNE SÖYLERİM
"Yeni sezona hazır olmaları lazım. Bunları söylemek ve anlatmak yönetimin ve başkanın görevidir. Ben yanımda çalışan insanlarla bire bir konuşurum. Hataları varsa yüzlerine sözlerim. Kimsenin özel hayatı beni ilgilendirmez. Ne zaman özel hayatlar kulübe zarar verir o zaman devreye girerim. 2.5 ayda olanlar ortada. Samandıra'da geç gelmeler filan. Bunları söylemek benim hakkım. Gerekirse kızmak, bağırmak benim görevim. Dinlemiyorlarsa, yapmıyorlarsa o zaman gerekeni yaparız. Şu anda öyle bir şey yok... Bir başarı varsa yönetiminden sporcusuna teknik heyetine taraftarına herkese aittir. Başarısızlıkta herkese aittir."

BİZİM MAÇIMIZ VAR SİZE İYİ EĞLENCELER HOCAM!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Teknik Direktör Ersun Yanal arasındaki gerginliğin bir nedeni de Yanal'ın özel hayatına dikkat etmemesi. Tecrübeli çalıştırıcının son olarak Kopenhag'da bir kadın arkadaşıyla görülmesi bardağı taşıran son damla olmuştu. SABAH dün haberi "Ve İpleri Kopenhag'daki Kadın Kopardı" başlığı ile vermişti. Sarı-lacivertliler Sevilla maçı için Kopenhag'a giderken Ersun Yanal, Tivoli meydanında yanında Menajer Mithat Halis ve ismi öğrenilemeyen bir kadıınla yürüyüş yaparken orada bulunan bir kafede oturan Pierro Webo ile Diego Ribas, hocalarını cep telefonlarıyla görüntülemişti. Daha sonra bir mekanda oturan Ersun Yanal, bu kez yürüyüşe çıkan yerli oyuncularıyla karşılaştı. Fenerbahçe teknik direktörü, futbolcularına "Çocuklar gelin oturalım" teklifini yaptı ancak cevap hiç ummadığı kadar imalı oldu. Bir futbolcu, "Hocam bizim yarın maçımız var. Size iyi eğlenceler" dedi ve ekip orada ayrıldı.

TÜM HABERLERİ DOĞRULADI
Başkan 3 gündür basında çıkan haberleri açıklamalarıyla doğruladı. Ortada bir sorun olduğunu gözler önüne serdi ve gerekli uyarıları yaptığını tek tek anlattı. Ersun Yanal'ı gönderememesinin ekonomik olduğunu da şu sözleri ele verdi: 'Filanı getiriyor muşsunuz' diyorlar. Öyle kolay mı? Verin parasını getireyim."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dinleyen dinler dinlemeyen gider
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN