Yıldız savaşları

Bu sezon 4. yıldızı takmayı hedefleyen Galatasaray'da teknik heyet, futbolcular ve başkan Aysal, "Dördüncü Yıldıza Doğru" organizasyonunda bir araya geldi...

Giriş Tarihi: 12.9.2014
AYSAL: 4. YILDIZ TARAFTARIMIZIN EN BÜYÜK ESERİ OLACAK
Galatasaray, Türkiye'de ilklerin kulübüdür. 4. yıldızı herkesten önce bizim takmamız, misyonumuzun gereğidir. Sahada parlayan yıldızlar göreceksiniz. Önümüzdeki günlerde uygulamaya koyacağımız 'Yıldız Sensin' programımızla taraftarlarımıza çağrılarda bulunacağız. Karda, kışta, en zorlu koşullarda, tribünlerde yüreklerini, sahada ter döken aslanlarımızın yürekleriyle birleştiren, tek yürek olan taraftarlarımız, dördüncü yıldız sizin eseriniz olacaktır.

SNEİJDER: ARMADAKİ 4. YILDIZ EN ONUR VERİCİ OLAY

Dünyanın dört büyük takımında forma giyme şansına sahip oldum ve şu an beni bu 4 takım arasında en çok heyecanlandıran Galatasaray'ın önemli oyuncularından biriyim. Şampiyonluk sayılarına göre, Türkiye'deki sistem uygulanırsa, Real Madrid'in altı, Ajax'ın da yine altı yıldız takması gerekir. Armasında dört yıldız taşıyan takımın parçası olmak, benim için futbol kariyerimin en onur verici olayı olacak. Arkadaşlarımla birlikte bu büyük zafere ulaşmak için sahada her şeyimizi vereceğimizin sözünü taraftarlarımıza veriyoruz.

PRANDELLİ: KAZANMAKTAN BAŞKA SEÇENEĞİMİZ YOK!..
Başkanımız Ünal Aysal ile ilk konuşmamızdan bu yana çok önemli bir görev üstleneceğimi biliyordum. Galatasaray gibi bir kulübe geldiğinizde kazanmaktan başka bir seçeneğinizin olmadığını biliyorsunuz. Tek bir şampiyonlukla iki ödül birden alabilir, üstelik dördüncü yıldızı takıp kulübün tarihine geçebiliriz. Bu benim için büyük bir şans. Her gün, her dakika, bu şansımızı değerlendirebilmek için futbolcularımızla beraber çok çalışıp, bu onuru tüm Galatasaray camiasına yaşatacağız. Forza Cimbombom.

SELÇUK: BU YOLA ÇIKMAK BENİM İÇİN BİR RÜYA
Galatasaray 3. yıldızı taktığında yıl 2002'ydi. O dönem Galatasaraylıların üçüncü yıldız coşkusunu gıptayla izlemiştim. Birileri o zaman '12 yıl sonra Galatasaray'da 4. yıldızı takmak için yola çıkan takımın kaptanı olacaksın' deseydi 'Bu bir rüya' derdim. Uyanmak istemediğim bir rüya. Şimdi o rüya gerçek oluyor. Rüyaların gerçek olması herkese nasip olmaz. Bunun için şükrediyorum. Beni buralara getiren herkese teşekkür ediyorum.

İKİZ DIŞINDA YÖNETİCİ YOKTU
"4. Yıldıza Doğru" törenine futbolcular ve teknik heyet tam kadro katılırken başkan Ünal Aysal'ın dışında yöneticilerden sadece Mete İkiz'in olması şaşkınlıkla karşılandı. Organizasyonda konuşmalar tamamlandıktan sonra da teknik heyet ve futbolcularla birlikte yıldızın içinde sadece Aysal poz verdi.

G.SARAY KEK KALIBINA GİRMİŞ!
Galatasaray'ın 4. yıldıza özel program düzenlemesi ve 'yıldız' maketinin içinde poz vermesi sosyal medyanın en çok konuşulan olaylarından biri oldu. Fenerbahçeliler, yıldızı kek kalıbına benzetirken, farklı renklerden birçok taraftar Galatasaray'ın sezon başında bu sürpriz töreni düzenlemesini anlamsız bulduklarını ifade ettiler. Fenerbahçe yöneticisi İlhan Ekşioğlu da Twitter'dan "Gülme krizine girdim. İyi ki Fenerbahçeliyim" diye yazdı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yıldız savaşları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN