Türkiye'nin en iyi haber sitesi

UEFA'ya lokum ve milli forma

İstanbul'daki UEFA toplantısında ne şike dosyası, ne de Finansal Fair- Play gündeme geldi. TFF katılımcılara lokum, forma ve tabak hediye etti

Giriş Tarihi: 2.10.2014
UEFA Başkanı Michel Platini'nin katılmama kararı üzerine birçok polemiğin konusu olan İstanbul4da düzenlenen UEFA Üst Düzey Yürütme Programı Toplantısı, dün sona erdi. Toplantılarda, Türkiye'yi ilgilendiren konulardan ziyade uluslararası meseleler ele alındı. Ev sahibi Türkiye de dahil olmak üzere yedi federasyonun katılım gösterdiği, UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören gibi isimlerin de yer aldığı toplantıda UEFA'nın iç işleyişine dair konular gündeme geldi ve üye federasyonlarla fikir alışverişi yapıldı. Şike soruşturması, Finansal Fair-Play kuralları gibi meseleler ise gündeme gelmedi. İstanbul'da düzenlenen bu bilgilendirme toplantısının 6 ülkede daha düzenleneceği ve UEFA'nın geleceğine yönelik konuların üye federasyonlarla tartışılacağı dile getirildi.

ÖZEL TASARIM TABAK HEDİYESİ
UEFA toplantısına katılanlara hediye edilen Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) logolu poşetler de dikkat çekti. Paketin içinde özel tasarım bir tabak, kavrulmuş Türk lokumu ve Türkiye Milli Takımı'nın yeni sezon forması yer aldı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
UEFA'ya lokum ve milli forma
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN