Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yalman'dan Fenerbahçe'ye dostluk eli

Galatasaray Başkanı Adayı Alp Yalman'dan, Fenerbahçe ve Aziz Yıldırım hakkında çarpıcı açıklamalar...

Giriş Tarihi: 13.10.2014 13:59 Güncelleme Tarihi: 13.10.2014 14:08
Yalman'dan Fenerbahçe'ye dostluk eli
Galatasaray Kulübü'nde 25 Ekim'de gerçekleştirilecek olağanüstü seçimli genel kurul öncesi başkan adaylarından Alp Yalman, yönetim kurulu aday listesinde yer alan isimlerle birlikte medya mensuplarının karşısına çıktı.

Zorlu Center'da bulunan Raffles Hotel'de gerçekleştirilen basın toplantısına, kulüp eski başkanları arasında yer alan başkan adayı Alp Yalman ile yönetim kurulu aday listesinde yer verdiği M. Taner Aşkın, O. Nasuhi Sezgin, Işın Çelebi, Levent Nazifoğlu, Mehmet Dedeoğlu, Alper Narman, Aydın Yardım, Abdullah Kavukçu, Erdal Aslan, Mehmet Altıoklar, Levent Karadeniz, Can Natan, Erdem Keçeci ve Erol Türk katıldı, ABD'den bugün öğle saatlerinde geleceği bildirilen Dikran Gülmezgil ise yer alamadı.

Konuşmasına, Galatasaray Kulübü'nün içinde bulunduğu olağanüstü durum ve istikrarsızlığa yol açan belirsizlikten ötürü göreve talip olduklarını dile getirerek başlayan Yalman, şunları kaydetti:

"İstikrar, şeffaflık, güven ve işbirliği ortamını yaratmak için buradayız. Geçici bir süre için gelmiyoruz. İş yapmaya ve sorunları çözmeye geliyoruz. Yönetim kurulu arkadaşlarım ve ben, Galatasaray'ın sorunlarını çözebilecek bilgi ve tecrübeye sahibiz. Öncelikli anlayışımız, Galatasaray camiasına ve sizlere hiçbir konuda yalan söylememek olacaktır. İlişki içinde bulunduğumuz tüm kurum ve kuruluşlara karşı dostane bir tutum sergileyeceğiz. Vereceğimiz tüm söz ve taahhütleri zamanında yerine getireceğiz."
ARKADAŞINA GÖNDER
Yalman'dan Fenerbahçe'ye dostluk eli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN