'Oğlum asla kaçmaz'

Milli Takım'da yer almaması polemik konusu olan Hakan Çalhanoğlu'nun babası, "Hakan milli formadan kaçmadı, hiçbir zaman da kaçmaz" dedi

Giriş Tarihi: 21.10.2014
'Oğlum asla kaçmaz'
15 Ekim 2013'te Milli Takım kampının yapıldığı otelde Gökhan Töre, Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak arasında yaşanan skandal olayın ortaya çıkmasının ardından "Sakat değiller, Gökhan Milli Takım'da olduğu için gelmediler" eleştirilerine Hakan'ın babası Hüseyin Çalhanoğlu cevap verdi. Yaşananlar için "Korkunç bir olay" yorumunu yapan baba Çalhanoğlu, "Sonuçta olayın içinde silah var. Oğlum yapsaydı cezasını kendim verirdim. Ancak Hakan'ın milli takıma katılmamasının bu konu ile alakası yok. Biz hiçbir zaman milli formadan kaçmayız. Hakan sakat olduğu için milli takım kampına katılamadı. Hakan milli formadan kaçmadı, kaçmaz da" diye konuştu.

ANNEM GÜNLERCE AĞLADI
Hakan'ın babası Hüseyin Çalhanoğlu, "Hakan, 'Babam yanlış yaptı' gibi bir cümle kullanmadı" diyerek sözlerini noktaladı. Hakan, olayla ilgili Alman ZDF kanalına "Annem bunu anlatmamdan sonra inanmakta güçlük çekti ve günlerce ağladı. Sonuçta bu olay oldu. Şimdi babamın röportajı yayınlandı. Babamla bunu konuşmamıştık. O bir baba olarak tepkisini ortaya koydu" ifadelerini kullanmıştı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Oğlum asla kaçmaz'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN