Yalman ve Yarsuvat kongre üyeleriyle bir arada

Seçimde yarışacak iki başkan adayı Alp Yalman ve Duygun Yarsuvat, kongre üyeleriyle bir araya geldi

Giriş Tarihi: 21.10.2014 22:57
Yalman ve Yarsuvat kongre üyeleriyle bir arada
Galatasaray Kulübü'nün 25 Ekim Cumartesi günü yapılacak olağanüstü seçimli genel kurulunda başkanlığa adaylığını koyan Alp Yalman ve Duygun Yarsuvat, seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Adaylardan Alp Yalman, Zorlu Center'da düzenlenen kokteylde kongre üyeleriyle bir araya gelirken, bir diğer aday Duygun Yarsuvat ise 1905 Galatasaraylı Yöneticiler ve İşadamları Derneği'nde (1905 GSYİAD) düzenlenen gecede projelerini anlattı.

Alp Yalman, üyelere yaptığı konuşmada, yönetim kurulu listesinde yer alan isimlerin farklı uzmanlık alanlarına sahip olduğunu belirterek, "Planlarımızı bütünlük içinde yapıyoruz. Mali ve finansal konular önceliğimiz olacak. Borçları, herhangi bir şey satmadan azaltacağız. Avrupa kupalarına katılmama riskini ortadan kaldıracağız" ifadelerini kullandı.

Galatasaray'ın doğru yönetilmeye, ortak akla ve bilgiye ihtiyacı olduğunu kaydeden Yalman, "Galatasaray geçiş dönemiyle geçiştirilecek bir durumda değildir. Boşa geçirecek bir saniyemiz bile yok. Kulübün yarınları için her dakikayı doğru kullanmalıyız" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yalman ve Yarsuvat kongre üyeleriyle bir arada
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN