G.Saray yenmedi biz yenildik

Alves'in kırmızı kartı doğru... Oyuncumuz kendini attırınca, G.Saray açıldı ve devamı geldi. Kart doğru ama hakem hataları da yok değil

Giriş Tarihi: 23.10.2014
G.Saray yenmedi biz yenildik
F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, geçen sezon kötü gidişe dur demek için bir G.Birliği maçı öncesi Samandıra'ya çıkarma yapmış, ardından takım çıkışa geçmişti... Galatasaray karşısında alınan 2-1'lik yenilgi sonrası Başkan Yıldırım, sessizliğini yine G.Birliği maçı öncesi bozdu. Dün Samandıra'ya giden, futbolcular ve İsmail Kartal'la konuşan Başkan, basının da sorularını yanıtladı. İşte Aziz Yıldırım'ın o açıklamaları:

KIRMIZI KA RTLAR DOĞRU KA RAR

G.Saray maçı geçti artık G.Birliği maçına hazırlanmamız gerektiğini konuştuk. Geçen sene de maç kaybettik. İkinci devrenin başında 10 puandan 4 puana inmişti fark. Ondan sonra ayağa kalktık. Biz orada kendimiz mağlup olduk. Bizi Galatasaray yenmedi. Oyuncumuz kendini attırınca Galatasaray açıldı ve devamı geldi. Galatasaray maçındaki ve Konya maçındaki kırmızı kartlar haklı. Ama hakemlerin hataları oluyor.

SUSARAK BEK LİYORUZ

Galatasaray maçının ilk yarısında 3 tane sarı kart pozisyonu var. Hakem görmedi. Biz susuyoruz ve bekliyoruz. Bekir ve Alves'in kartları doğru ama Konya maçında Kuyt'a yapılan bir hareket var o da kırmızı karttı vermedi. Emenike'nin pozisyonu da net penaltı. Oyuncu ayağını koyuyor. Orada Emenike çalıma da gidebilir, kaleye de vurabilir. Oyuncu ayağını koyunca vuramadı. Penaltıydı. Ama 'yenilgiye mazaret arıyorlar' demesinler diye sustuk, bekliyoruz.

KONUŞMALARINA DİKKAT EDECEK
Haddimizi bilerek oynadık açıklaması talihsiz oldu. Daha düzgün konuşacak

İsmail Hoca, benim çocuğum. Sonuna kadar burada kalacak. Beşiktaş maçında kötü sonuç alınsa da göndermem. Ama gereksiz şeyler konuşuyor. Onunla da telefonda konuştum. Artık daha düzgün konuşacak. 'Haddini bilerek' lafı talipsiz. O manada söylemedi ama başka türlü anlaşıldı. İsmail Hoca'ya sahip çıkın. Ben gidersem ona da "Gidiyorum arzu edersen bırak" derim. Aykut Hoca'yı da kaç defa geri döndürdük biliyorsunuz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
G.Saray yenmedi biz yenildik
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN