Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yalman'a teşekkür ederim

Alp Yalman'a teşekkür ediyoruz. Her zaman Galatasaray camiasından dostlarımız olmuştur. Seçim sona ersin ondan sonra konuşuruz. Seçime etki etmeyelim.

Giriş Tarihi: 23.10.2014
Yalman'a teşekkür ederim
3 Temmuz'dan sonra seyirci tribünden çekildi deniyor ama bu yanlış. 4 yıldır çok doluydu. Passolig sonrası bu konu ortaya çıktı çünkü Passolig yanlış anlatıldı.
Takımlar neyse, spor neyse, siyaset neyse milli takım da aynı şekilde. Ayırmak yanlış. Yabancı oyuncu 3-5 taneydi ama milli takım başarılıydı. Arkadan gelen jenerasyonu eğitmek gerek.
Ceza aldıracak açıklamalar yapmam. G.Birliği ve Beşiktaş maçlarında tribünde olmak istiyorum. Kavga çıkaracak şeyleri bana söyletemezsiniz onlar için Mahmut Uslu'ya sorun soracaklarınızı.
Beşiktaş, "F.Bahçe samimi davranmadı, stadı vermedi" diyor. Biz "G.Saray'la anlaşın aynı anlaşmaya imza atalım" dedik. Şimdi iki de bir çıkıp kimse stadı vermiyor" diyorlar.
Abdullah Kiğılı'yla tartışmadık. Ben görevini yapmayan müdürü görevden aldım. Benim imza yetkim yok kulüpte ama Abdullah Bey'in 100 milyon liralık imza yetkisi vardı. Yanında çalışan biri için benim kalbimi kırdı. Kırgınım o kadar.
Amatör şubelere yaptığımız yatırımlardan kaynaklı bütçemizde açıklar oluşuyor. Mayıs ayında amatörler kongresi yapacağım. Bir sürü üniversite var ama biz açamıyoruz.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yalman'a teşekkür ederim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN