Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tam gün Yıldırım

G.Saray yenilgisi sonrası geçtiğimiz Çarşamba günü Samandıra'ya çıkarma yapan Başkan Aziz Yıldırım'ın etkisi sürüyor. Başkan'ın talimatıyla futbolcular, dün tam gün tesislerde birlikteydi

Giriş Tarihi: 25.10.2014
Tam gün Yıldırım
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Çarşamba günü çıkarma yaptığı Samandıra'da sıkı yönetim sürüyor. Sarılacivertli ekip, dün G.Birliği maçının hazırlıklarını tamamlandı. Başkan'ın talimatıyla mesai saat 10.00'daki kahvaltı ile başladı. Tüm takım kahvaltıda buluşurken ardından rakip G.Birliği'nin analiz kasetleri izlendi. Teknik Direktör İsmail Kartal'ın maça yönelik uyarı ve taktik statejilerini içeren toplantı yapıldı. Öğle yemeği yine hep birlikte yenildi. Ardından sağlık heyetinin verdiği bireysel çalışmalar yapıldı. 18.00'deki taktik idmanın ardından ise takım kampa girdi.

DİVAN TOPLANIYOR
F.Bahçe Yüksek Divan Kurulu toplantısı bugün yapılacak. Faruk Ilgaz Tesisleri'nde Başkan Vefa Küçük başkanlığında saat 10.30'da başlayacak toplantıya Başkan Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri de katılacak. Toplantıda yönetim raporları okunurken 40 ve 50 yıllık üyelere plaket de verilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tam gün Yıldırım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN