Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Galatasaray'dan flaş bütçe kararı

Giriş Tarihi: 11.11.2014 17:27
Galatasaray'dan flaş bütçe kararı

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu, kulübün gider bütçesinde aşım olması nedeniyle revize bütçenin müzakeresi ile Şişli İlçesi Dikilitaş Mahallesi'nde bulunan arsanın değerlendirme yetkisi almak için olağanüstü genel kurul çağrısı yaptı.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, olağanüstü genel kurul toplantısının 29 Kasım Cumartesi günü saat 10.00'da Türk Telekom Arena Çok Amaçlı Toplantı Salonu'nda toplanmasına karar verildiği bildirildi. İlk toplantıda çoğunluk sağlanamaması durumunda bir sonraki toplantının 6 Aralık Cumartesi günü aynı yerde ve aynı saatte yapılmasının kararlaştırıldığı kaydedildi.

Açıklamada, toplantının gündem maddeleriyle ilgili bilgi verilirken, 1 Ocak-30 Eylül 2014 ara hesap dönemi solo ve konsolide bağımsız denetim raporları doğrultusunda kulübün mali durumunun tespiti hakkında bilgi sunulacağı aktarıldı. 2014 yılı hesap dönemi içerisinde gider bütçesinde aşım olması nedeniyle revize bütçenin müzakere edilerek, oylanacağı ve karara bağlanacağı belirtildi.

Sarı-kırmızılı kulübün Şişli İlçesi Dikilitaş Mahallesi'nde bulunan 2.127,32 metre karelik taşınmazın her türlü değerlendirilebilmesi konusunda yönetim kuruluna yetki verilmesinin görüşülüp, karara bağlanacağı vurgulandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Galatasaray'dan flaş bütçe kararı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN