Türkiye'nin en iyi haber sitesi

TFF koruyamadı

F.Bahçe Başkanı TT Arena’ya güvenlik gönderdi: AYTÖRE: Milli Takım kaptanı ve emekçisi yalnız bırakılmayacak kadar kutsaldır. TFF kaptanına küfür edenleri bulamıyorsa asıl sıkıntı budur

Giriş Tarihi: 18.11.2014
TFF koruyamadı
Fenerbahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu ile Asbaşkan Deniz Tolga Aytöre, TT Arena'da yaşanan ve baş rolünde Volkan Demirel'in yer aldığı olaylarla ilgili olarak dün FBTV'de açıklamalar yaptı: AYTÖRE: Volkan anasına, eşine, kızına edilen küfürleri bertaraf etmeye çalışıyor. Yanında bir yetkili yok. Müsabakadan 2.5 saat sonra stattan ayrılıyor yine yanında TFF yetkilisi yok. Hiçbir başarı Türk insanının eşinden, annesinden kıymetli değil. Bir milli takım kaptanı ve emekçisi yalnız bırakılmayacak kadar kutsaldır. TFF milli kaptanına küfür edenleri bulamıyorsa bir sıkıntı var demektir ve bu büyük resmi görmek gerekir. Milli takım kaptanının gördüğü eylem ve hareketler, edilen küfürler var. Volkan bu olayın önüne geçmemeli."

Cillop gibi stada küfür!
USLU: Anamıza küfür edilmesine alıştık da çocuğa edilince olmuyor. Cillop gibi stat hediye etmesine rağmen Cumhurbaşkanımız da orada protesto edildi. Bunların hepsi organize ve Volkan'a patladı. Volkan milat olsun. 6222'deki aksaklıklar giderilsin.

Terim arabasını verdi
Fenerbahçe Asbaşkanı Deniz Tolga Aytöre, olayla ilgili çok ilginç bir ayrıntı da paylaştı: "Volkan, Fatih Terim ile görüşmüş. Hatta Fatih Terim arabasını vermek istemiş. Volkan sonra stattan ayrılmış. Ancak daha sonra Türkiye için bir sıkıntı olmasın diyerek geri dönmüş." Bu arada Mahmut Uslu, Galatasaraylı yöneticilere ve Fatih Terim'e olay sonrası yaptıkları sağduyulu açıklamalar nedeniyle teşekkür etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TFF koruyamadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN