Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Anlamlı jest

GSYİAD'ın düzenlediği fotoğraf yarışmasında toplanan 100 bin lira hayatını kaybeden dört G.Saraylı gazetecinin ailelerine bağışlandı

Giriş Tarihi: 21.11.2014
Anlamlı jest
Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği'nin 12.'sini düzenlediği "Sarı Kırmızı Kareler Fotoğraf Yarışması" geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden SABAH'ın Galatasaray muhabirleri Süleyman Gültekin ve Erkan Koyuncu ile birlikte vefat eden gazeteciler Hacı Hasdemir ve İlhan Söyler adına yapıldı. Ödül kazanan eserler bu sene ilk kez ücret karşılığı satılırken toplanan 100 bin liranın, vefat eden Galatasaray muhabirlerinin ailelerine verilmesi takdir topladı. Galatasaraylı futbolcular da destek adına fotoğraf satın aldı. Chedjou ise kendi sevinç fotoğrafını çeken Erkan Koyuncu'nun fotoğrafını aldı. Duygusal anların yaşandığı geceye, G.Saray Başkanı Duygun Yarsuvat, teknik direktör Prandelli ile futbolcular Hamit Altıntop, Selçuk İnan ve Chedjou katıldı.

Unutulmadılar
Hayatını kaybeden mesai arkadaşımız Süleyman Gültekin adına ödülü oğulları Yusuf ve Yunus Gültekin alırken, Erkan Koyuncu'nun ödülünü de ailesi adına, Başkan Yarsuvat foto muhabirimiz Raşit Ateş'e takdim etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Anlamlı jest
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN