Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Galatasaray Olağanüstü Genel Kurulu'nda gergin dakikalar

Galatasaray Kulübü'nün gerçekleştirdiği Olağanüstü Genel Kurul'da Osman Tanburacı ve İrfan Akar arasında gerginlik yaşandı.

Giriş Tarihi: 6.12.2014 13:34 Güncelleme Tarihi: 6.12.2014 14:33
Galatasaray Olağanüstü Genel Kurulu'nda gergin dakikalar
Eski Başkan Ünal Aysal'ın konuşmalarının ardından söz hakkı isteyen isimlerden biri olan gazeteci-yazar Osman Tanburacı ile Divan Başkanı İrfan Aktar arasında söz düellosu yaşandı.

Divan Başkanı İrfan Aktar toplantıya yemek arası verince, daha önce söz hakkı kullanmak için ismini yazdıran Osman Tanburacı, neden konuşma hakkının gasp edildiğini sorarak, oturumu yöneten İrfan Aktar'a itiraz etti. Tanburacı'nın itirazı ve Divan Başkanı İrfan Aktar arasında yaşananlar uzun süre söz düellosuna dönüştü.


Galatasaray haberleri için tıklayın

Bu tartışmaya genel kurul üyeleri de katılarak, Tanburacı'nın konuşma hakkının verilmesini istediler, bazı üyeler de sert üslubundan ötürü Tanburnacı'ya tepki gösterdiler. Bunun üzerine Aktar, "Tanburacı'nın salondan çıkarılmasını oylamaya sunuyorum" dedi.

Genel kurul üyeleri bu karara yüksek seslerle ve gülerek tepkiler gösterdiler. Toplantıya kısa bir süre ara verilerek bu gerginlik sonlandırılmış oldu.

YARSUVAT: BAZI ŞEYLER SAKLANMIŞ

ÜNAL AYSAL: BU BORCU BİZ YAPMADIK
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Galatasaray Olağanüstü Genel Kurulu'nda gergin dakikalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN