'dan Fenerbahçelilere müjdeli haber

Giriş Tarihi: 10.12.2014 21:34 Güncelleme Tarihi: 10.12.2014 21:42
Mahmut Uslu'dan Fenerbahçelilere müjdeli haber

Fenerbahçe Genel sekreteri ve Basın Sözcüsü , Yönetim Kurulu Toplantısı’nın ardından Fenerbahçe Televizyonu’na önemli açıklamalarda bulundu.

"Hedef 1 Milyon Üye" Projesi ile ilgili yapılan çalışmalara değinen , Fenerbahçe Üniversitesi'nin de müjdesini verdi. Fenerbahçe Genel sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

"İNŞALLAH ÖNEMLİ YERLERE GELECEĞİZ"

"Hedef 1 Milyon Üye Projesi ile ilgili toplandık. Önemli kararlar aldık. Bölgelere bütün yönetim kurulu üyeleri yayılıyor. Şu anda 35 tane kesinleşmiş şubemiz oldu. Ve bu şubelerle ilgili yönetimdeki arkadaşlar sorumluluklar alıyor. Artık tabiri caizse tekerlek dönmeye başladı. İnşallah çok kısa zamanda bu konularla ilgili kamuoyuna bilgiler vereceğiz. Bu vesile ile tekrar Fenerbahçelileri kulübe sahip çıkmaya... Çünkü yönetimden ve genel kuruldan böyle kararlar çıktı. Çok iyi şekilde ekonomik olarak da kendilerine tekrar getirisi olacak şekilde üyelik sistemini açmış vaziyetteyiz. Yılbaşına kadar da kredi kart ve diğer kart sistemlerini getirerek, inşallah önemli yerlere geleceğiz. Toplantının temel konuları da bunlardı.

"BİR AN EVVEL ÜNİVERSİTE KURULUŞUNU DA YAPACAĞIZ"

Diğer bir konu da, çok zamandır beklediğimiz üniversite kurulması ile ilgili çalışmalar hemen hemen dün itibariyle, YÖK Başkanı Prof. Dr Yekta Saraç'a bu vesileyle teşekkür ediyoruz. Çok olumlu geçti. Şu anda Fenerbahçelilere o müjdeyi verebiliriz. Eksik olan evrakların tamamlanması için bütün gerekli yazıları aldık. Eksikleri tamamlayarak bir an evvel üniversite kuruluşunu da yapacağız."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mahmut Uslu'dan Fenerbahçelilere müjdeli haber
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN