Hacıosmanoğlu: benim Trabzon'dan bir çıkarım yok

Cumartesi günü genel kurulda Trabzonspor sevdalılarından satma değil, satın alma yetkisi isteyeceklerini söyleyen Başkan Hacıosmanoğlu, "Benim başkaları gibi Trabzonspor'dan çıkarım yok. Ben Trabzonspor'a bir şeyler katmak için buradayım" şeklinde konuştu

Giriş Tarihi: 19.12.2014
Hacıosmanoğlu: benim Trabzon'dan bir çıkarım yok
Trabzon'un yarın yapılacak Olağan Genel Kurulu öncesi, yönetim ile muhalefet arasında gerilim yükseldi, Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, basın toplantısıyla iddialara cevap verdi. Trabzon'a bir şeyler katabilmek için mücadele ettiklerine değinen Başkan, "Trabzon sevdalılarından satın alma yetkisi istiyoruz, satma yetkisi değil. Trabzon'a bir şeyler katalım" dedi.

AKYAZI'NIN İSİM HAKKI TEMLİKLİ

Hacıosmanoğlu Akyazı'nın isim hakkının satılmasıyla ilgili olarak da, "Akyazı'nın isim hakkı bir gün satılırsa, biz bunu borç yapılandırmasında temlik olarak Denizbank'a verdik. Kim satarsa satsın gelecek para borca karşılık temlikte. Biz de sonrakiler de satarsa oradan gelecek olan para hiç bir yerde kullanılamaz" ifadelerini kullandı.

YARSUVAT 'A GÖNDERME

Hacıosmanoğlu, G.Saray Başkanı Duygun Yarsuvat'ın, şike süreciyle ilgili açıklamalarına da gönderme yaparak, "Bir kulüp başkanının böyle konuşması doğru değil. Zaten 2. başkanı da 'Kulübü bağlamaz' diyor. Muhatabı da, 'Böyle bir görüşme olmadı' diyor. Yoruma gerek yok" diye konuş


ŞENER, ONUR'U NEDEN AZARLADI?

Eski başkan Sadri Şener'e de yüklenen Hacıosmanoğlu, şu ifadeleri kullandı: "Hangi yüzle konuşuyor bilmiyorum. İki sene önce şike davasıyla ilgili yapılacak müracaatlara "Bunları imzalayamam" demiş. Bursa'nın şampiyon olduğu, İstanbul'da 1-1 berabere kaldığımız maçtan sonra soyunma odasında Kaptan Onur'u azarlamasının sebebi neydi? Bunu açıklasın."

ONLARIN BAŞKANI OLMAYACAĞIM

10 senedir Trabzon'un sahibi olduğunu iddia eden abilerle mücadele ettiğini vurgulayan Hacıosmanoğlu, "Ben onların adamı olmadım. Trabzonspor'un adamıyım. Trabzonspor sevdalılarının hizmetkarıyım. Onların başkanı olmayacağım. Trabzonspor'un peşinden çıkar hesapları yapmıyoruz" dedi.

İSTEDİKLERİ KADAR TOPLANSINLAR

Hacıosmanoğlu, "Kimse bizi yolumuzdan yıldırıp döndüremez. Abiler istedikleri toplantıları yapabilirler. Son sözü söyleyen Trabzonspor sevdalılarıdır. Önemli olan pisliğe bulaşmamak. Usulsüzlük varsa bundan sonra gelenler bunun hesabını sorar, biz de hesabını veririz" diye konuştu.

MANAVA BİLE BORÇLARI VARDI

Hacıosmanoğlu, şöyle devam etti: "Bizim dönemimizde de borç arttı. Yeni yapılanmaya girdik. İnşallah karşılığını alırız. Önemli olan Trabzonspor'u dönebilir hale getirmek. Eski başkan da öyle söylüyordu ama manava bile borçları vardı. Biz devraldığımızdan çok daha ileri noktadayız."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hacıosmanoğlu: benim Trabzon'dan bir çıkarım yok
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN