Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Paralel kulak her yerde

Giriş Tarihi: 19.12.2014
Paralel kulak her yerde
Paralel örgütün her gün yeni bir bombası ortaya çıkıyor. Şike davası devam ederken, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın avukatı ve F.Bahçe Hukuk İşlerinden Sorumlu yönetici Yasemin Merçil ile F.Bahçe Genel Müdürü Serkan Acar'ın telefonlarının dinlemek suretiyle, İstanbul Organize Suçlar Mücadele Müdürlüğü'nün tüm yargılama sürecinden önceden haberdar olduğu ortaya çıktı. Dinleme kararını veren hakimin de şike davasının görüldüğü kapatılan özel yetkili 16. Ağır Ceza Mahkemesi üyesi Hikmet Şen olduğu tespit edildi. Aziz Yıldırım, F.Bahçe'nin ve avukatının telefonlarını dinleyen, hukuka aykırı hareket eden illegal yapı mensubu emniyet görevlileri, Cumhuriyet Savcısı, hakim ve kamu görevlilerinin tespit edilerek cezalandırılması için İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu. Suç duyurusu dilekçesinde, şike davası devam ederken, İstanbul Organize Suçlar Şube Müdürlüğü'nce, stattaki şiddet olaylarını araştırmak bahanesiyle Aziz Yıldırım'ın avukatı Yasemin Merçil ile Genel Müdür Serkan Acar'ın telefonlarının dinlendiği, Metris cezaevindeki bütün görüşmelerin kayıt altına alındığı, Merçil üzerinden bütün savunma hazırlıklarının önceden öğrenildiği belirtildi. Metris Cezaevi'ndeki kayıtları isteyen Cumhuriyet Savcısı ise Balyoz davasının duruşma savcısı Hüseyin Kaplan olduğu ortaya çıktı.

F.BAHÇE EVLERİ AÇILACAK
Fenerbahçe'deki "Hedef 1 Milyon Üye" projesi tanıtımı dün Kayseri'deydi. Başkan Aziz Yıldırım, "Bu projenin en az 5 yıllık bir süreci var, planlamaları buna göre yaptık. 1 günde 1 milyon üye yapamazsınız. Projenin ana hedeflerinin birisi de şubelerin olduğu yerlerde Fenerbahçe evleri açmak ve F.Bahçe'yi Türkiye'ye yaymak" dedi.

BEŞİKTAŞ GİBİ YENEBİLİRİZ!
Erciyes, F.Bahçe'yi yenik rakibi karşısındaki ilk galibiyetini almak istiyor. Kayseri ekibinin teknik direktörü Uğur Tütüneker, "Burada nasıl Beşiktaş'ı yendiysek, F.Bahçe'yi de yenebilir. Onları kendi alanlarında kapatabilirsek iyi maç çıkabiliriz" dedi.

KAYSERİ'DE İMZA GÜNÜ
F.Bahçe maç için gittiği Kayseri'de taraftarıyla buluştu. Dün akşam Başkan Aziz Yıldırım, 1 Milyon Üye projesi kapsamında Kayseri'deki taraftarlarıyla bir araya gelerek hedeflerini anlattı. Bugün saat 14.00'te ise "En büyük sponsorumuz taraftarımız" etkinliği var. İki futbolcu 14.00'te Forum Kayseri'de imza dağıtacak.

ÇİÇEKLİ KARŞILAMA
F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve futbolcular Kayseri Havalimanı'na inişte taraftarlarının coşkusu ile karşılandı.

GÜRCAN BİLGİÇ

Görevini yapıyor mu?
Emenike mantıken haklı… Sonuçta kanatta oynayan oyuncu öncelikle servis yapar, pozisyon yaratır, asist hedefler. Geçen seneye baktığımız zaman kanat oynayan Kuyt ve Moussa'nın gol sayıları ortada. Onlar da o dönem Emenike için çalışıyorlardı. Bu nedenle belki "Neden gol atamıyorsun" denmez ama neden "Asist yapmıyorsun ya da şut çekmiyorsun" denebilir. Emenike tabeladan çok görev yaptığı bölgenin hakkını veriyor mu vermiyor mu onu sorgulamalı. Bir takım oyununda kazanmak önemli. O ise kazanmanın önüne kendi gol sayısını koymuş gibi görülüyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Paralel kulak her yerde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN