Türkiye'nin en iyi haber sitesi

4. yıldızı takardı

'ın eski icra kurulu başkanı ve CEO'su Lutfi Arıboğan dört aylık sessizliğini SABAH'a bozdu:

Giriş Tarihi: 31.1.2015
4. yıldızı Mancini takardı
"Zor bir sezonda Türkiye Kupası'nı aldı, Devler Ligi'nde gruptan çıktı. Bu sezona Mancini ile girilseydi, 4. yıldızı takma ihtimali çok yüksekti"

'da görev yaptığı süre boyunca en göz önünde olan ve en çok eleştirilen isimdi belki de Lutfi Arıboğan… Ne o dönem ne de görevi bıraktıktan sonra fazla konuştu. Eski başkanlardan Adnan Polat'ın davetlisi olarak Kırşehir'deki rüzgar-enerji santralinin açılışına giden Arıboğan ile İstanbul-Nevşehir uçak yolculuğunda konuştuk. Dört aylık sessizliğini SABAH için bozan Arıboğan, 'den, yeni yabancı kuralına, 'den, şampiyonluk şansına tüm sorularımıza çarpıcı yanıtlar verdi.

DUYGUN YARSUVAT İFADE VERDİ - TIKLAYIN

ENGİN BAYTAR'A SÜRPRİZ TALİP - TIKLAYIN

HAMZAOĞLU İLE YOLLAR AYRILIYOR MU? - TIKLAYIN

ZOR ŞARTLARDA ÇALIŞTI
"Prandelli'nin gelmesi ile hiçbir ilgim yok.
Şahsi görüşüm Galatasaray, bu sezona Mancini ile girmeliydi. Mancini geldikten sonra işi kolay değildi. Sakatlıklar ve formsuzluklarla baş etmek zorunda kaldı. Muslera ve Sneijder en kritik zamanda beş hafta takımdan ayrı kaldılar. Mancini adapte olup sonunda başarılı da oldu. Zor bir sezonda Türkiye Kupası'nı kazandı. Şampiyonlar Ligi'nde Real Madrid ve Juventus'un olduğu gruptan çıktık. Galatasaray bu sezonu ve bu fırsatı Mancini'ye vermeliydi. Dördüncü yıldızı takma ihtimali çok yüksekti. Takımı ve ligi tanımış, adaptasyon sorunu ortadan kalkmıştı. Mancini bir prensti. Çok kaliteli bir insandı ve Galatasaray'a kesinlikle çok yakışıyordu."

ARKADAŞINA GÖNDER
4. yıldızı Mancini takardı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN