Aysal'dan Duygun Yarsuvat'a çok sert yanıt

Galatasaray'ın eski başkanı Ünal Aysal kendisi için "Kaçtı gitti" diyen halefi Duygun Yarsuvat'a çok sert bir yanıt verdi.

Giriş Tarihi: 2.2.2015 09:28 Güncelleme Tarihi: 2.2.2015 09:29
Aysal'dan Duygun Yarsuvat'a çok sert yanıt
Bu tarz polemiklere asla girmek istemediğini ifade eden Aysal, "Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verilecek bir cevabım var. Lakin, bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye" sözleriyle konuya noktayı koydu.

Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat'ın selefi Ünal Aysal ile ilgili sözleri kıyameti kopardı... Aysal'a destek olan isimler ayağa kalkarken Yarsuvat'ın sözleri sonrasında Aysal'ın cevabı ise mevcut başkandan daha kısa ama daha çarpıcı oldu.

Öncelikle Yarsuvat'ın önceki gün sarfettiği sözlere bakalım... G.Saray'ın parasının çarçur edildiğini söyleyen Yarsuvat, "G.Saray bir boşluktaydı. Bir başkan istifa etmiş, kaçmıştı. Bunu G.Saray'a yakıştıramadığım için bu görevi yüklendim. G.Saray'ın gelirlerinin çarçur edildiğini gördük. 300 milyon TL girdi gözüküyor... Ancak bunlar fazla fazla oyunculara verilmiş. Biliyorsunuz çilekler, şeftaliler, üzümler geldi gitti. G.Saray'ın mali kaynakları kötü kullanılmış. Kurumsallaşma bu şekilde yapılmaz. Başkan evde oturacak, kulübü profesyoneller idare edecek. Başkan geldiğinde profesyonellerden makas alacak... Böyle şey olmaz. Benden önceki dönemde böyleydi" ifadeleri ile Ünal Aysal'ı hedef tahtasına koymuştu.

Az ama öz konuştu
İşte bu açıklamaların ardından gözler Ünal Aysal'ın çevrildi, Aysal, "Bu tip polemiklere asla girmek istemiyorum" dedikten sonra ise Duygun Yarsuvat'a ancak şu yanıtı verebileceğini söyledi: "Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verilecek bir cevabım var. Lakin, bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye." Aysal'ın yanıtının ardından halef-selef başkanlar arasındaki atışmanın hangi boyuta geleceği merak konusu fakat bu yaşananlar mayıs ayında yapılacak seçimin sert geçeceğinin sinyallerini veriyor.

Vatan
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aysal'dan Duygun Yarsuvat'a çok sert yanıt
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN