Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'da skandal!

Başkanı , yeni yabancı oyuncu kuralı ile ilgili kendisinden habersiz Tahkim'e itiraz eden yöneticilere büyük tepki gösterdi, toplantıyı terk etti.

Giriş Tarihi: 25.2.2015 09:30 Güncelleme Tarihi: 25.2.2015 11:03
Galatasaray'da skandal!
Galatasaray yönetiminde dün büyük bir kriz yaşandığı ortaya çıktı. Önümüzdeki sezon uygulanacak yeni yabancı oyuncu kuralı ile ilgili olarak Sportif AŞ. yönetiminin kendisinden habersiz Tahkim Kurulu'na itiraz dilekçesi yazdığını öğrenen başkan Duygun Yarsuvat küplere bindi. Sarı-kırmızılı yöneticilerin Hamdi Yasaman imzalı dilekçe ile önümüzdeki sezon uygulanacak olan 14 yabancı oyuncu kuralının bir yıl daha ötelenmesini istediğini öğrenen Yarsuvat'ın yönetim kurulu toplantısında esip, gürlediği kaydedildi. Başta Sportif AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Yasaman olmak üzere diğer yöneticiler Abdurrahim Albayrak ve Ali Dürüst'e oldukça sinirlenen 'ın başkanlık hakkını kullarak Tahkim Kurulu'na yapılan itiraz dilekçesini de gece geç saatlerde geri çektirdiği bildirildi.

İsteyen gereğini yapsın
Sarı-kırmızılı ekibin başkanı kapıyı çarpıp yönetim kurulu toplantısını terk ederken, "Ben gereğini yaptım, isteyen de gereğini yapabilir" diyerek yönetici Hamdi Yasaman'ı istifaya zorladı. Bütün bu gelişmelerin ardından Hamdi Yasaman'ın da istifa kararı aldığı ve bugün başkan Yarsuvat'a istifa dilekçesini vereceği ifade edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Galatasaray'da skandal!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN