Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şansla değil alın teriyle

Tecrübeli çalıştırıcı, geldiği günden bu yana çok çalıştıklarını ve takım olarak büyük gelişim gösterdiklerini vurgulayıp, "Hakem hatası ya da şansla tek maç bile kazanmadık" dedi

Giriş Tarihi: 14.3.2015
Şansla değil alın teriyle
G.Saray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, göreve gelişinin ardından daha fazla koştuklarını, orta ve şut sayılarının arttığını ifade ederek bir bütün olarak şampiyonluğa yürüdüklerini söyledi. Sarıkırmızılı takımın başına geçtiğinden bu yana hiçbir maçlarını şansla kazanmadıklarını ifade eden genç çalıştırıcı, "Kısmet, şans bunlara elbette inanıyoruz. Ama her şey Allah'tan. Doğru şeyleri yaparsan Allah da sana yardım eder. Hangi maçımızı şansla kazandık? Hakem hatası ya da başka bir şekilde puan aldığımız maç var mı? Yok" ifadelerini kullandı.

BİRBİRİMİZİ SEVMEK ZORUNDAYIZ
Hamzaoğlu, oyuncularından her zaman birbirleri için mücadele etmelerini istediğinin altını çizerken, "Takım bütün olursa şampiyonluk gelir. Ben hep söylüyorum oyuncularıma. Biz birbirimizi sevmek zorundayız. Eğer sevmiyorsak yarın sahada senin açığını kapatmak için ben mücadele vermem. Ama seni seviyorsam, senin yapmış olduğun hata benim hatammış gibi kapatmak için uğraşırım. Çünkü sen kötü görünme diye" yorumunu yaptı.

BAHANE ÜRETMEM
Sakat, cezalı ya da eksik futbolcuları nedeniyle hiçbir bahane üretmediğini dile getiren Hamzaoğlu, "25-27 kişilik kadrom varsa hepsi benim oyuncularım. O yoksa bu var. Oyuncularıma da bunu söylüyorum" ifadelerini kullandı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şansla değil alın teriyle
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN