Adalet yerini bulur

"Yaşadığınız travmayı çok iyi anlıyorum. Ben de aynı otobüsün içindeydim. Emniyet güçleri çalışıyor. İki kişi gözaltına alındı. Adalet yerini elbet bulacak. Aynı şeyi yapmaya artık kimse cesaret edemez. Devletimiz güçlü ve dimdik ayakta"

Giriş Tarihi: 8.4.2015
Adalet yerini bulur
'de yönetim ve teknik heyet, yabancı futbolcuları yaşadıkları travmadan çıkarmak için yoğun çaba harcıyor... İstanbul dışında maç oynama konusunda endişeleri olan yabancılardan Bruno Alves ve Kadlec'in teknik direktör 'la konuşarak, "Ailemiz korku içerisinde... Sokağa bile çıkmak istemiyorlar. Ülkemizden ve ailemizden Türkiye'den ayrılmamız yönünde istekler geliyor" dediği öğrenildi. Yabancı oyuncuların tedirginlikleri üzerine İsmail Kartal, dünkü antrenman öncesi takımla toplantı yaptı ve "Olayla ilgili iki kişi yakalandı. Adalet yerini bulacaktır. Devletimiz olayın peşinde ve dimdik ayakta. Bundan sonra kimse böyle bir olaya cesaret edemez. Yaşadığınız travmayı çok iyi anlıyorum. Bu olayı hep birlikte atlatacağız" dedi. Kartal, sonrasında öğrencilerine, "İdman sonrası evinize gidin ailenizle vakit geçirin. Bu konuyla ilgili haberleri takip etmeyin" telkininde bulundu.İZİN TALEBİNE YILDIRIM VETO
İdman öncesi öğrencileri ile görüşen İsmail Kartal, çalışma sonrası ise yönetim ile durum değerlendirmesi yaptı... Yabancı oyuncuların yaşadığı tedirginlikleri başkan Aziz Yıldırım ile paylaşan Kartal'ın, "Liglere ara verildi... Şu aşamada oyunculara bir kaç gün izin verirsek bir kaç gün aileleri ile başbaşa vakit geçirirler ve yaşadıkları travmadan çıkmaları daha kolay olabilir" fikrini savunduğu öğrenildi. Başkan Yıldırım'ın ise, "Maç oynamayacakları için zaten aileleri ile vakit geçirme şansları olacak" diyerek Kartal'ın önerisine soğuk baktığı ve izin talebini geri çevirdiği ifade edildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adalet yerini bulur
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN