Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kavgayla işim olmaz

Giriş Tarihi: 11.4.2015
Kavgayla işim olmaz

"Hayatımda kavga ve çekişme yok. Galatasaray'ın başkanı da kimseyle kavga etmemeli. Galatasaray şampiyon olmasa bile Hamzaoğlu ile devam ederim"

Çarşamba günü başkan adaylığını resmen açıklayan Galatasaray Başkan Yardımcısı Dursun Özbek, dün GS TV'de projelerini anlattı. Özbek'in adaylıktan, kuracağı yönetime, Hamza Hamzaoğlu'nun durumundan Ali Sami Yen Oteli'ne kadar birbirinden önemli açıklamaları şöyle:
6 Aylık kısa bir süre için gelmiştik. O yüzden aramızdan bir başkan adayı çıkartmayı düşündük. Aday olmamda Duygun Yarsuvat'ın payı çok büyük.
Koltuk sevdalısı olan, fotoğraf çektirme yarışına giren insanlarla çalışmam. Kimse görevden kaçmamalı. Bu yönetimden listeme dahil olmak isteyen varsa memnun olurum. Galatasaray için aşkla çalışacak kişilerle birlikte bir oluşum olacağız. Ali Dürüst ile de çalışmayı çok isterim.
65 senedir kimse alacakları için kapımı çalmadı. Bunu Galatasaray'da da devam ettireceğim. Hayatımda kavga ve çekişme yok. Galatasaray Başkanı da kimseyle kavga etmemeli.
Ünal (Aysal) Ağabey'le sadece bir iş görüşmesi yaptık. Ama benim Galatasaray'a hizmet etmemi istedi.
Başkan olursam, Galatasaray şampiyon olmasa bile Hamza Hamzaoğlu ile devam ederim. Hamza Hoca Galatasaray'ın evladıdır. Hizmet aşkıyla buraya gelmiştir. Başkası düşünülemez.
Benim de ciddi emek sarf ettiğim otel projesi Mecidiyeköy'de yapılması planlanan ofis projesinden 3 kat daha karlı olacak. İnşaatına başladık. Galatasaray'a büyük gelir getirecek. Ali Sami Yen Oteli 16 ay sonra biter.
Galatasaray TV için projelerimiz var ve yakında Galatasaray Radyo'yu da kuruyoruz.
G.Saray'ın içindeki tüm AŞ'lerinden maksimum verim ve gelir alacağız. Mağazacılık AŞ'nin gelirleri ciddi şekilde arttı. Biz kendi içimizde bir fon yaratmak istiyoruz. Bu fonu özellikle basketbol şubemize yatıracağız. Şampiyonluklara oynayacak ve herkes tarafından takdir edilecek bir basketbol takımı kuracağız.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kavgayla işim olmaz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN