Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yıldızlarla iş yürümez

Mete Vardar: Başarılarınızı birkaç yıldızın üzerine yıkarsanız bu zorlu ve uzun yarışta tıkanırsınız. Bu nedenle bizim kadromuzdaki her oyuncu çok kıymetlidir. Şampiyonluk 25 futbolcunun omuzlarında yükselecek

Giriş Tarihi: 21.4.2015
Yıldızlarla iş yürümez
Beşiktaş'ın, A takım sorumluluğunu yürüten yöneticisi Mete Vardar, sessizliğini SABAH için bozdu. Futbolcuların tüm sorunları ile yakından ilgilenen, buna rağmen medyada olmayı tercih etmeyen Vardar, Beşiktaş'ın şampiyonluk rotasını açıkladı:

KADROMUZDAKİ HERKES KIYMETLİ
"Şampiyonluklar takım ile kazanılır. Başarıları birkaç yıldızın üzerine yıkarsanız ya da birkaç yıldız üzerinden yürürseniz bu zorlu ve uzun yarışta tıkanabilirsiniz. Bu nedenle kadromuzdaki her oyuncumuz kıymetlidir ve saygıyı hak eder. Örneğin; Günay, bu zor dönemde yükü omuzladı. Hiç hesaba katılmayan Günay, bugün alkışlanıyor. Sadece o değil, Mustafa, Oğuzhan, Kerim ve niceleri... Başarımız kadromuzdaki 25 futbolcunun omuzlarında yükselecek.

HER KARŞILAŞMAMIZ BİR FİNAL
Şampiyonluk kelimesi gereksiz baskı oluşturuyor. Beşiktaş'ın hedefi zaten her zaman şampiyonluktur. Artık her karşılaşmamız bir final. Bu ortamı sağlamak, oyuncuları hazırlamak için gece gündüz çalışıyoruz. Beşiktaş güçlü bir takım. İnandığı zaman zaman daha da iyisini yapar."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yıldızlarla iş yürümez
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN