3 Büyükler'den mesajı

Giriş Tarihi: 23.4.2015 11:46
3 Büyükler'den 23 Nisan mesajı

, ve kulüpleri, birer kutlama mesajı yayımladı

Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray kulüpleri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle birer kutlama mesajı yayımladılar.

Kulübü'nden başkan Aziz Yıldırım imzasıyla yayımlanan mesajda, " 1920'de Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) kuruluşuyla bugünkü egemenliğin temelleri atılmıştır. Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün geleceğimizin güvencesi olan çocuklara armağan ettiği günün 95. yıl dönümünde, değerli çocuklarımızın 'nı kutluyor, Mustafa Kemal Atatürk'ü saygıyla anıyorum" ifadeleri kullanıldı.

Kulübü'nden başkan Fikret Orman imzasıyla yapılan açıklamada, "En büyük Beşiktaşlı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün milletimize ve çocuklarımıza armağan ettiği 'nı en içten dileklerimle kutluyor, tüm çocuklarımızı ve yavru kartallarımızı sevgiyle kucaklıyorum. Halkın takımı Beşiktaş, Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü sonsuza kadar saygıyla anacaktır" denildi.

Öte yandan, Galatasaray Kulübü'nün kutlama mesajında ise, "Milli mücadele sürecinde cumhuriyete giden yolun en somut göstergesi olan ve 23 Nisan 1920 tarihinde açılan TBMM'nin, 95. kuruluş yıl dönümünü, tüm ulusumuzla birlikte coşku ve kıvanç içinde kutluyoruz. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, öncelikle geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza ve tüm ulusumuza kutlu olsun" ifadeleri paylaşıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
3 Büyükler'den 23 Nisan mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN