Protokol şartları yerine getirilsin

Başkan Aziz Yıldırım, Kenan Evren Lisesi arazisi ile ilgili yaşanan sorunları anlatıp ekledi: "Yaptığımız protokolde her şartı yerine getirdik. Ama biz sonuç alamadık."

Giriş Tarihi: 2.5.2015
Protokol şartları yerine getirilsin
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, 2002 yılında yapılan protokolün gerekleri yerine getirilmesine rağmen Kenan Evren Anadolu Lisesi'nin içinde bulunduğu arazinin kendilerine devredilmediği gerekçesiyle basın toplantısı düzenledi. Saracoğlu Stadı'nın yanındaki Kenan Evren Anadolu Lisesi'nin içinde bulunduğu araziyle ilgili olarak 13 yıl önce bir protokol imzaladıklarını ve bu protokolün gereklerini yerine getirmelerine karşın hala bir sonuç alamadıklarını aktaran Yıldırım şöyle konuştu:

ASLINDA KARLI BİR PROJE DEĞİL
"Fenerbahçe siyaset yapmaz ama kendi hak ve hukukumuzu korumak için her türlü yasal çalışmayı gerçekleştiririz. Arazinin bize satıldığı gibi yanlış bir algı var. 49 yıllığına kiralayıp, gelirin yüzde 25'ini de maliyeye kira olarak ödeyecektik. Aslına bakarsanız akıllı bir iş değil. Stadı da almak ve bu araziyle birleştirmek istiyorduk. Yoksa karlı bir proje değil."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Protokol şartları yerine getirilsin
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN