Türkiye'nin en iyi haber sitesi

, yönetimi yenileyecek

Spor Kulübü'nün olağan genel kurul toplantısı çoğunluk sağlanamadığı için 10 Mayıs Pazar gününe ertelendi.

Giriş Tarihi: 3.5.2015 13:52
İlhan Cavcav, yönetimi yenileyecek
Gençlerbirliği Spor Kulübü'nün, İlhan Cavcav Tesisleri'nde bugün yapılması planlanan olağan genel kurul toplantısı için gerekli olan çoğunluk sağlanamadı. Başkent'in kırmızı-siyahlı ekibinin olağan genel kurulu 10 Mayıs 2015 Pazar günü saat 10.00'da Ankara Ticaret Odası (ATO) Meclis Salonu'nda toplanacak.

37 yıldır kulüp başkanlığı görevini yürüten , yönetimi yeniden şekillendirecek. 18 kişilik listede bazı isimlerin değişmesi bekleniyor.
Kulübün sitesinde yayınlanan kongre gündeminde, "Gerekli taşınır ve taşınmaz malları satın almak, tahsisini yaptırmak, kiralamak, satmak, taşınmaz mallar üzerinde her türlü hakları koydurmak, her türlü inşaat ve tesisler yapmak, yaptırmak, bunları işletmek veya işlettirmek, şirketler kurmak, ortak olmak, vakıf tesis etmek, konuların da Yönetim Kurulu'na yetki verilmesi" maddesi dikkat çekti.

Genel kurulda; başkan, 18 kişilik asil yönetim kurulu, denetim kurulu, disiplin kurulu ve divan kurulu üyeliklerinin seçimi yapılacak. Cavcav'ın, bir süre önce kulüpte mesaiye başlayan ancak sonrasında Beştepe'den sessiz bir şekilde ayrılan Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) eski Başkanvekili Ufuk Özerten ile Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Yönetim Kurulu Üyesi Akif Üstündağ'ı listeye alabileceği belirtiliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İlhan Cavcav, yönetimi yenileyecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN