Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Melo gitmek istiyorsa gider

"Bilal Kısa ile prensipte anlaştık, imzayı atacak... Melo ile tabii ki devam etmek istiyorum ancak gitmek isteyen gider... Sabri'nin takımda kalması gerektiğini söylemiştik... Nordin Amrabat ve Sercan'ı kampta göreceğim"

Giriş Tarihi: 11.6.2015
Melo gitmek istiyorsa gider
Galatasaray'la üç yıllık yeni sözleşme imzaladıktan sonra dün de Metin Oktay Tesisleri'ndeki Divan Kurulu toplantısında başarı beratı alan Hamza Hamzaoğlu transferle ilgili açıklamalar yaptı.

BİLAL KISA:
Kendisiyle anlaştık. O da 1-2 gün içinde gelecek ve burada sözleşme imzalayacağız.

FELİPE MELO:
Her oyuncumla olduğu gibi, Melo'yla da devam etmek istiyorum. Ancak kim olursa olsun, gelip 'Ben gitmek istiyorum' derse yapacak bir şey yok. Gitmek isteyene kal diyemeyiz. Onlar için daha iyi olacaksa gitmelerine sıcak bakarım. Sadece Melo için de söylemiyorum, yanlış anlaşılmasın.

SABRİ SARIOĞLU:
Takımda kalmasını istediğimizi daha önce de söylemiştik. Bundan sonrası yönetim ile oyuncu arasındadır.

NORDİN AMRABAT:
Onu kadroda düşünüyorum. Kampa birlikte başlayacağız büyük ihtimalle.

SERCAN YILDIRIM:
Pandev'in gitmesiyle forvette Burak ve Umut kaldı. Oraya bir oyuncu almak zorundayız. Sercan Yıldırım'ı da düşünüyoruz, o da bizim oyuncumuz.

Tüm transferlerin ilk kamp dönemine yetişmeyeceğini söyleyen Hamzaoğlu, "İstesek hepsini ilk kamp dönemine yetiştiriz ama bu doğru değil. Kampa gidip, orada beraber çalışacağımız arkadaşlarımızı görmemiz lazım. Eksiklerimiz daha net bir şekilde ortaya çıkacaktır. Mutlaka 1- 2 transferi sonlara bırakmakta fayda var. Amacımız, ilk senede çok büyük başarılar yakalamak değil, adım adım, istikrarı koruyarak devam etmek. İnşallah 3-5 yıl içinde büyük hedefe adım adım yaklaşmış oluruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melo gitmek istiyorsa gider
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN