Müsriflik yapmayın!

Giriş Tarihi: 11.6.2015
Müsriflik yapmayın!
Mazbata töreninde kendisine verilen plaket için, 'tabak' ifadesini kullanan Yarsuvat, esprili bir şekilde, "(Acaba böyle bir şey verecekler mi) diye kendi kendime de sordum. Bana aldıkları tabak bayağı pahalı. Bu kadar zorluklar içinde bu tabağı alıp bana vermeyin, sakın ha müsriflik yapmayın. Çok teşekkür ediyorum. Evimde, çalışma odamın her yerinde bunları sergiliyorum" diye konuştu.

'5-6-7. YILDIZ GALATASARAY'IN TABİATINDA VAR'

Özbek kulübe yeni yıldızlar kazandırmak için var güçleriyle çalışacaklarını söyledi

Galatasaray Divan Kurulu'nda mazbatasını alarak göreve başlayan başkan Dursun Özbek, teşekkür konuşmasında iddialı konuştu. Özbek, "Bizi 4. yıldızı onuruna ulaştıran 86. yönetim ve emeği geçen bütün arkadaşlarıma, Duygun ağabeye ikinci bir teşekkür ediyorum. Bütün gücümüzle Galatasaray'a yıldızlar kazandırmak için çalışacağız. 5-6-7. yıldız, bunlar Galatasaray'ın tabiatında var. İlkleri yaşamış bir kulüp ve bunu devam ettireceğiz. Gözünüz arkada kalmasın" diye konuş

YARSUVAT'TAN TFF BOMBASI!
Türk futbolunda dün kulislere bomba gibi bir haber düştü... G.Saray'ın eski başkanı Duygun Yarsuvat'ın TFF başkanlığına aday olacağı belirtildi. Yarsuvat ise adaylığı konusundaki sorulara imalı yanıtlar verdi: "Olabilirse de olabilir... Düşünmek başka bir şey aday olmak başka bir şey. Adaylığı düşünüyorum açıkçası... Tüm spor camiasından baskı var... Türk futbolunu birleştiren mesajlar verebilirim."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Müsriflik yapmayın!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN