Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gece operasyonu

Giriş Tarihi: 26.6.2015
Gece operasyonu

Demirören, Hüsnü Güreli'yi önceki gece saat 02.00'de yapılan bir telefon görüşmesiyle yönetimine girmeye ikna etti. Hüsnü Güreli sabah saat 06.00 uçağıyla Ankara'ya geldi

Yıldırım Demiören kongre saatine kadar yönetim kurulu listesini belirlemek için hassas bir çalışma içine girdi. Daha önce bir ay TFF Başkanlığı da yapan eski Beşiktaş yöneticisi ve halen Kulüpler Birliği'nde kulüplerin mali olarak yapılanması görevini üstlenen Hüsnü Güreli, Demirören'in gece yarısı operasyonuyla ikna edilebildi. Demirören 02.00'de Güreli'yi son kez arayıp yönetimde kendisine ihtiyacı olduğunu söyledi. Yarım saat süren görüşme sonunda ikna olan Güreli sabah saat 06.00 uçağıyla Ankara'ya geldi.

BEYAZLI'YA AŞÇIOĞLU ŞOKU

Geçtiğimiz dönem TFF yönetiminde olan, Demirören'in kurmay ekibinde yer alan ve başarılı işlere imza atan Mustafa Beyazlı imza sayımının azizliğine uğradı. Divandaki imza sayımı ve geçerliliği tartışılırken Beyazlı liste dışı kaldı. Yerine Trabzonspor delegesi olan Yaşar Aşçıoğlu yönetime girdi. Demirören'in yönetim listesi 7 kez değişti.

CAN ÇOBANOĞLU GİTTİ ALİ DÜRÜST GELDİ
TFF Genel Kurulu sürprizlerle başladı. Haluk Ulusoy için imza toplamasına rağmen Yıldırım Demirören'in listesine giren Can Çobanoğlu, kongre öncesi kadro dışı kaldı. Yıldırım Demirören, Çobanoğlu'nun yerine Ali Dürüst'ü listeye aldı.

ÖZDEMİR'LE AYNI GÖREV
F.Bahçe adına Nihat Özdemir'in yönetimde olması G.Saray'dan bir isteği beraberinde getirdi. Sarı-kırmızılılar "G.Saray temsilcisi de Özdemir ile aynı görevle TFF'de yer almalı" şartını koştu. Ali Dürüst'ün Özdemir'le birlikte başkanvekilliğini üstlenmesi bekleniyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gece operasyonu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN