Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kongre ateşi

Orman, kendisi için "30 gün içinde seçime gidecek intibası uyandırdı" diyen Adalı'ya cevap verdi: "Ben süre vermedim. Ekim'de sandığa gideriz. Tüzük değişikliği ile Mayıs'taki kongreyi birleştiririz"

Giriş Tarihi: 15.7.2015
Kongre ateşi
Beşiktaş'ta kongre tartışmaları yeniden alevlendi. Başkan Fikret Orman, bu konuda kendisini eleştiren muhtemel rakibi Serdal Adalı'ya "Hodri meydan" dedi. Orman, "Benim söylediklerim kayıtlı. 'Seçim mi istiyorsunuz' dedim, 'Evet' dediler. Ben de 'Sandığı koyarız, seçimden kaçmayız' ifadelerini kullandım. Sandığı koyacağız. Şimdi de 'Ekim değil, Mayıs diyorlar', ona da kabul. Ekim ayında sandığı koyacağız. Mayıs'ta da bir seçim var. Tüzüğü değiştirir sandığı hemen koyarız. Bir defa seçime gideriz" diye konuştu.

VAMPİR DEĞİL KARTAL!
Beşiktaş, Bayrampaşa ile işbirliği anlaşması imzaladı. Törene Başkan Orman'ın yanı sıra Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner ve Bayrampaşa Kulübü Başkanı İsmail Hocaoğlu da katıldı. Orman, kazan-kazan anlayışıyla hareket edeceklerini dile getirerek, "Hiçbir zaman vampir pozisyonuna girmeyiz" dedi.

LİG SÜRERKEN OLMAZ
Serdal Adalı, tarih belli olmadan adaylık açıklamasını doğru bulmadığını söyledi. Orman'ın 30 gün içinde seçim olacağı intibası uyandırdığını belirten Adalı, "Lig sürerken yapılacak kongre Beşiktaş'a fayda getirmez. Gördüğüm kadarıyla Fikret Bey, seçim varmışçasına çalışmalarına devam ediyor. Umarım, çalışmaları bitirdikten sonra bize tarih açıklamaz" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kongre ateşi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN