Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Quaresma'ya Gökhan Töre engeli!

Bugüne kadar 7 numaralı formayı giyerek Q7 ve RQ7 kısaltmalarını kullanan Portekizli yıldız, eski formasına kavuşabilmek için Gökhan Töre’yi ikna etmek zorunda kalacak. Yönetim bu konuya karışmama kararı alırken, Quaresma takım arkadaşını razı edemezse numarasını 77 olarak belirleyecek.

Giriş Tarihi: 21.7.2015 10:12
Quaresma'ya Gökhan Töre engeli!
Ricardo Quaresma ile her konuda anlaşan ve önümüzdeki günlerde bu oyuncuyu Avusturya'daki ikinci etap kamp çalışmalarına getirmeyi planlayan Beşiktaş Yönetimi, Portekizli oyuncunun giyeceği forma numarasına karışmama kararı aldı.

Bugüne kadar 7 numaralı formayı giyerek Q7 ve RQ7 kısaltmalarını kullanan Quaresma, Beşiktaş'ta da ikinci kez aynı formayı giymesi için Gökhan Töre ile konuşmak zorunda kalacak. Takım içerisindeki eşitlik ilkesini bozmamak için 7 numaralı formayı kimin giyeceği konusunda tarafsız kalacak olan Beşiktaş Yönetimi, Quaresma'nın böyle bir talebi karşısında, Portekizli oyuncuya adres olarak Gökhan Töre'yi gösterecek.

Tören belirsizliği

Geçtiğimiz sezon 7 numarayı giyen ve bu sene de aynı numaralı formayı sırtına geçirmek isteyen Gökhan Töre'nin ise böyle bir istek karşısında nasıl bir tavır takınacağı şimdiden merak konusu oldu. İki oyuncunun geçmişte Chelsea'de birlikte forma giydiği ve birbirlerini tanıdıkları ortaya çıkarken, Quaresma'nın 7 numaralı formayı giyememesi durumunda 77 numarayı terfi etmesi bekleniyor.

Öte yandan Beşiktaş Yönetimi'nin istediği zaman bu oyuncuyu İstanbul'a getirtebileceği öğrenildi. Yöneticilerin, takıma ikinci kez geri dönecek olan Quaresma'yı, coşkulu bir şekilde Türkiye'ye getirip getirmeme konusunda kararsız olduğu, Başkan Fikret Orman'ın vereceği talimata göre adım atılacağı bildirildi. (Milliyet)
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Quaresma'ya Gökhan Töre engeli!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN