Türkiye'nin en iyi haber sitesi

O üslubu 15-16 yaşında bıraktım

Giriş Tarihi: 27.7.2015
O üslubu 15-16 yaşında bıraktım

Van Persie konusunda Aziz Bey'in yaptığı açıklamaları biliyorum. Ben o üslupları 15- 16 yaşlarında bıraktım. Fenerbahçe'ye hayırlı olsun

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, F.Bahçe'nin Van Persie'yi çok pahalıya aldığını ima etmiş, sarı-lacivertli kulübün başkanı Aziz Yıldırım ise önceki gün yaptığı açıklamada Hollandalı yıldızı Beşiktaş'ın da istediğini ancak kendilerinin futbolcuyu ucuza transfer ettiklerini söylemişti. Orman, dün Almanya kampında düzenlediği basın toplantısında konuyla ilgili soru üzerine, "Van Persie ile görüştüğüm doğrudur. Ancak başka kulübe gitmiş oyuncu için bu sayfaları açmak bize yakışmaz. Kendisi başka bir takımla kontrat imzalamış kıymetli bir oyuncu. Hayırlı olsun. Aziz Bey'in açıklamalarını biliyorum. Ben o üslupları 15-16 yaşlarında bıraktım" dedi.

SPONSOR ALMAYACAĞIZ DİYENLER...
Fikret Orman'ın diğer açıklamaları şöyle: "Stat o gün bitecek, bugün bitecek. Ama hepimiz biliyoruz ki o stat bitecek. İnşa edilen çatı biraz zor bir çatı. Süreç biraz uzadı. Açılış konusunda zor tarihler koyuyorum, herkes o tarihlere odaklansın diye. Riskler alıyorum ama liderlik risk alma işidir. Çene yapma değil, icraat işidir. Tribün sponsorlukları için görüşüyoruz. Belli fiyatlarımız var ondan aşağı inmeyeceğiz. 'Stada sponsor ismi almayacağız, göğüs sponsoru almayacağız' diyenler, şimdi bakıyorum neler diyor. Onlar bulamakları için alamadı."

Q7 BÜYÜKLÜĞÜMÜZÜ ANLADI
"Ricardo Quaresma, çok iyi bir profesyonel. Alkol kullanmaz, sigara içmez, dışarı çıkmaz. Kalitesiz olduğu için bir önceki döneminde Beşiktaş'tan gönderilmiş bir oyuncu değil. Öyle olsaydı Beşiktaş'ta oynadığı zaman kendisine yeni bir kontrat teklif etmezdik. Şimdi yeniden anlaştık ve o da zamanla Beşiktaş'ta olanları daha iyi idrak etti. Beşiktaş çok büyük bir camia ve futbolcular bu kulüpte oynadıkları için büyükler. Ricardo Quaresma bunu çok iyi anladı."

SADECE GOMEZ'LE İLGİLENMİYORUZ
"Mario Gomez, çok kaliteli bir isim. Dünya Kupası ve Şampiyonlar Ligi Kupası kaldırmış bir oyuncu için yorum yapılmaz. Ancak Beşiktaş'ın mali gerçekleri ve adalet sistemi var. Biz birine önce, diğerine sonra ödeme prensibini hiçbir zaman uygulamadık. Beşiktaş'ta hiçbir oyuncuya teminat mektubu verilmez. Beşiktaş'ın önceliği kendisidir. Güvenmeyen gelmez, biz de almayız. O gelecek diye tavizlerde bulunmayız. Kendi prensiplerimizden taviz vermeden ilerliyoruz. Evet, Gomez'i kadromuza katmak istiyoruz. Ancak kendisi ilgilendiğimiz tek oyuncu değil."

GÖKHAN'A 18 MİLYONLUK TEKLİF YOK
"Oğuzhan, Gökhan Töre ve Sosa'dan hiçbirini göndermeyeceğiz. Pedro için de benim şahsi bir niyetim yok. Yeni stoper geldi, belki kadroda yer bulamayan oyuncular için kiralama olabilir. Gökhan, bizim ve Türk futbolunun önemli bir starı. Ancak ona 18-20 milyon Euro'luk teklifler gelmedi. Bunların hepsi palavradan ibaret. Gelse bile bunun parasal karşılığı yok. Hedefimiz Avrupa'da ve Türkiye'de şampiyonluklar elde etmek. Bunun için de starlarımızı oynatmamız gerekiyor."

HAZIRA KONMAK İSTİYORLAR
"2016'daki seçimi neden istiyorlar? Takım kötüye giderse stat bitmiş, her şey yolunda gelelim başkan olalım diye. Bunları söyleyenler eskiden Ugandaspor'da mıydılar? Projelerini ortaya koysunlar. Bir değil, iki değil, üç aday olsun. Ama sandıkta konuşacaklar; orada öyle, burada böyle değil. Ben sandıktan hiç bir zaman kaçmadım, kaçmam da. Beşiktaş'ın mutsuzluğu üzerinden siyaset yapmasınlar."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
O üslubu 15-16 yaşında bıraktım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN