Varsa yoksa adalet

Hakem semineri dün başlarken başkan Mü ftü oğlu: "40 hakemden köprüyü geçen Süper Lig'de kalır. Kötü günlerinde herkesin yanında olacağız. Hangi statta olursa olsun düdük adaletli çalacak, bayrak adaletli kalacak"

Giriş Tarihi: 29.7.2015
Varsa yoksa adalet
Merkez Hakem Kurulu Başkanı Kuddusi Müftüoğlu, gelecek sezon Süper Lig hakem kadrosunu 18 ile 22 arasında sınırlanacağını belirterek "Bu sezon 40 hakem kadromuz var. Bu hakemler önlerindeki köprüyü geçtikleri taktirde Süper Lig'de kalır. Diğerleri ise PTT 1. Lig'de görev alır. Bu nedenle bu sezon hakemlerimiz için önemli" dedi. MHK Başkanı Müftüoğlu SABAH'a yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Yenilikler yapacağız. Yeni gözlemciler yeni hakemler bulacağız. Eskiyen yüzler değil, yeni yüzleri sunmak için çalışacağız. Süper Lig hakemleri yabancı dil bilecek. Çoğu zaten biliyor. Gözlemcilerimiz elbette tecrübeli olacak ama öyle genç gözlemciler var ki kenarda oturtulmuş. Bunları hakem camiasına kazandıracağız.

İLETİŞİM VE ADALETİ SAĞL AYACAĞIZ

Hakemler adaletsizlikten ve iletişimsizlikten rahatsızlardı. İçeride adaleti sağlayacağız. İyi günlerinde değil, kötü günlerinde hakemlerin yanında olacağız. İletişimimiz saygı çerçevesinde ve sevgi ortamında olacak. Hangi maç, hangi kulüp, hangi statta olursa olsun düdük adaletli çalacak, bayrak adaletli kalacak."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Varsa yoksa adalet
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN