Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yorgun kurşun

Giriş Tarihi: 13.8.2015
Yorgun kurşun

Emniyet, M.Topal'ın aracına isabet eden tek kurşunun 'yorgun mermi' olduğunu açıkladı. Polis her yerde ateş eden magandayı arıyor

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Mehmet Topal'ın aracına mermi isabet etmesi olayı ile ilgili bir açıklama yaptı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğümüz'ün yapmış olduğu teknik inceleme neticesinde; olay yerinde ve oto üzerinde, trafik akımı durdurularak, yol, bariyer ve toprak alanda sistematik inceleme yapılmış, yapılan aramalarda herhangi bir balistik bulguya rastlanılmamıştır. Oto incelemesinde aracın zırhlı olmadığı, ölçümlenen veriler ışığında ve elde edilen bulgular neticesinde, mermi çekirdeğinin çarpma noktasına daha üst bir bölgeden geldiği, aracın bulunduğu nokta üzerinde herhangi bir yapı olmadığı, mermi çekirdeğinin serbest düşüşe geçen yorgun tabir edilen mermi çekirdeği olduğu, bahse konu araca hedef gözeterek ateş edilmediği kanaatine varıldığı anlaşılmıştır."

FOTOĞRAFLAR PAYLAŞILDI

Emniyet, olayla ilgili araç üzerinde yapılan incelemeler ve lazer çalışmaları ile ilgili görüntüleri de basınla paylaştı.

90 DERECE AÇIYLA DÜŞMÜŞ
Polisin tespitlerine göre, olay yerine yakın bir noktada, kimliği belirsiz bir kişi tarafından havaya ateş sonucu inişe geçen 'yorgun mermi', 90 derecelik açıyla havadan düşerek Mehmet Topal'ın aracına isabet etti.

PEREİRA APAR TOPAR GİTTİ
Süper Lig'de yarın Eskişehirspor maçıyla sezonu açacak Fenerbahçe'nin teknik direktörü Vitor Pereira dün babaannesi Rita Pereira'nın ölüm haberini alınca apar topar Portekiz'e gitti. Sabah idmanından sonra ülkesine uçan Pereira, babaannesine son görevini yaptıktan sonra akşam saatlerinde İstanbul'a dönecek.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yorgun kurşun
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN