Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'u duygulandıran telefon

Giriş Tarihi: 29.8.2015 14:34 Güncelleme Tarihi: 29.8.2015 14:38
Sow'u duygulandıran telefon

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip , Senegalli futbolcuyu Dubai yolculuğu öncesi aradı, hem başarı dileklerini iletti hem de centilmenliği ve örnek sporculuğu için teşekkür etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ile kariyeri sona eren Moussa arasında duygusal bir telefon görüşmesi geçtiği kaydedildi. Erdoğan, efendi kişiliği, örnek sporculuğu ve centilmen tavırları ile Türkiye'de taraflı tarafsız tüm futbolseverlerin beğenisini kazanan Senegalli futbolcuya Dubai yolculuğu öncesi başarı dileklerini iletti.

Erdoğan'ın, daha önce sık sık görüştüğü Sow'la telefon görüşmesinde; yeni takımı 'de başarı dilediği ve "Türkiye'de önemli izler bıraktın. Hem futbol yeteneklerin hem de insani vasıflarınla birçok meslektaşına örnek oldun. Bize kattığın değerler için teşekkür ediyorum. Dilerim yolun yeniden Türkiye'ye düşer. Yeni takımında başarılar diliyorum" dediği bildirildi.

ÖTE yandan Sow, F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'la vedalaşması sırasında yaptığı açıklamada da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür etti. Hatırlanacağı gibi Erdoğan, Başbakan olduğu 2012 yılında Senegalli futbolcuyu Kısıklı'daki evinde misafir etmişti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sow'u duygulandıran telefon
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN