Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu hata değil!

Basın sözcüsü Yakup Aslan, "Yüzde 80 görme engelli bir insan bile o penaltıyı görürdü. Sahada cereyan edenler adaletli bir hakemin insani hataları olarak gösterilemez" dedi

Bu hata değil!
Trabzonspor'da Galatasaray maçının hakemi Cüneyt Çakır'a yönelik öfke dinmiyor. Basın Sözcüsü Yakup Aslan, Trabzonspor'un uğradığı mağduriyetin giderilemeyeceğini savunarak, "Hakem yönetimi adına cereyan edenler, adaletli ve objektif bir hakemin insani hataları olarak değerlendirilemez. Zira yüzde 80 görme engelli bir insan bile o penaltıyı görürdü. Çakır maçı kaybetmemizdeki esas etkendi. Zira penaltıyı verseydi arkası gelir ve fark atabilirdik" diye konuştu. Trabzonspor yöneticisi Aslan, "Çakır, Avrupa'da böyle hatalar yapsa kolay kolay maç verilmez. Ama ülkemizde yaptığı hataların bedeli ödetilmediği için bazı büyük takımlar lehine cesurca hatalar yapmaya devam ediyor" diyerek sözlerini bitirdi.

ÇAKIR'IN NOTU: 8.1
Trabzonspor-Galatasaray maçında bordomavililer lehine vermediği penaltı ile dikkat çeken hakem Cüneyt Çakır'a maçın gözlemcisi Metin Tokat tarafından 8.1 notu verildiği öğrenildi. Penaltı pozisyonu için ise FIFA kokartlı Çakır'ın, takdir hakkını kullandığı belirtildi.

YEREL BASIN COŞTU
Trabzon yerel basını, hakem Cüneyt Çakır'ı eleştiren manşetler attı.İ lkhaber Gazetesi, "Hakem kararıyla yenildik. Buz gibi penaltı. Çakır çarptı", Karadeniz Gazetesi, "Trabzon'a kör kurşun", Günebakış Gazetesi, "Trabzon'a Çakır engeli. Nedir senden çektiğimiz. Kaza kurşunu" başlıklarını attılar.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu hata değil!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN