Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Operasyon var

"Trabzon'un maçlarında hakem hataları olmuyor bize karşı operasyon yapılıyor. Cüneyt Çakır, Galatasaraylı oyuncularla el ele sevgili gibi pozisyon tartışıyor... Bize gelince Don Corleone gibi..."

Giriş Tarihi: 4.10.2015
Operasyon var
Trabzonspor Başkanı Hacıosmanoğlu, G.Saray ve Konya maçlarında yapılan hakem hatalarına patladı. A Spor'a konuşan Hacıosmanoğlu şunları söyledi: "Hakem hatası olacak. Bunları mazur görürüz. Ancak maçlarımızda hakem hataları olmuyor bize karşı operasyon yapılıyor. Önceki sezonlarda da Trabzonspor'un hakkı çok yendi. Ama böyle operasyonla karşılaşmadık. Bir takım nasıl durdurulur, önü nasıl kesilir gördük. İnce ince doğrandık. Cüneyt Çakır, G.Saraylı oyuncularla el ele sevgili gibi pozisyon tartışıyor.. Bize gelince Don Corleone gibi... (Baba filminin ünlü karakteri)

ARKADAŞINI VERDİLER
Biz federasyona destek verdik. Bizim araştırmalarımız var. Kimin kimi kurtarmak için mücadele ettiğini, yolu kesilmesin diye mücadeleler ettiğini açıklayacağız. Süleyman Abay, Cüneyt Çakır'ın çocukluk arkadaşıymış. Cüneyt Çakır'a 2 hafta maç vermiyorsunuz en yakın arkadaşını bizim maçımıza vermişler."

MHK VE HAKEMLERE ACİL TOPLANTI ÇAĞRISI
Türkiye Futbol Federasyonu, Merkez Hakem Kurulu (MHK) ve üst düzey hakemlerle hafta içinde bir toplantı yapacak. Ligin başından bu yana süren hakem hataları ve son haftalarda iyice artan tepkiler üzerine böyle bir karar alan TFF, MHK ile hakemler ve temsilciler kurulu ile bir durum değerlendirmesinde bulunacak. Toplantıda ayrıca UEFA Hakem Kurulu üyesi, UEFA Türkiye Sorumlusu Jaap Uilenberg de hakem hataları ve gözlemcilerin verdiği notlar üzerinde raporlarını ortaya dökecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Operasyon var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN