Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'dan olay itiraf!

'ın eski futbolcusu olan ve sevilen simalardan , Fransa'nın Lens Futbol Kulübü'nde yaşadığı sıkıntıları canlattı ve Beşiktaş'tan aldığı teklifin hikayesini paylaştı.

Giriş Tarihi: 7.10.2015 14:13 Güncelleme Tarihi: 7.10.2015 14:56
Pascal Nouma'dan olay itiraf!
Lens'te geçirdiği iki sezondan sonra bir gün yaz tatilindeyken, bir telefon geldiğini ve bir Avrupalı kulübün kendisini transfer etmek istediğini öğrendiğini belirten Nouma, bu haberi duyar duymaz bir İspanya ya da bir İngiltere takımını düşündüğünü söyledi. kendisini isteyen takımın Türkiye'den olduğunu duyunca aklına ilk gelen şeyin "Midnight Express" (yayınlandığı tarihlerde Türkiye'nin cezaevleri konumunu gösteren film dünyada büyük yankı uyandırmış ve ülkemizin tanıtımında olumsuz etkiler bırakmıştı) filmi olduğunu açıkladı. Anlamadan, araştırmadan Türkiye hakkında "Bağdat gibi" olduğunu düşünen Nouma, İstanbul'a ve Türkiye'ye geldiği için çok mutlu olduğunu ve bu operasyon sayesinde maddi açıdan çok kazançlı çıktığını da söyledi.

So Foot İnternet sitesine yaptığı açıklamalarda Türkiye'ye gitme fikrinin ilk etapta kendisini çok korkuttuğunu söyleyen Nouma, sonuç olarak Lens takımının çok karşı çıkmalara rağmen Türkiye'ye gittiğini ve kendi kendine neden Türkiye'ye gidemeyeceğini çok sorup düşündüğünü ve Bağdat gibi olduğunu düşündüğü Türkiye'ye sonunda gittiğini ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Pascal Nouma'dan olay itiraf!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN