Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şimdi feda zamanı

Giriş Tarihi: 12.10.2015
Şimdi feda zamanı

G.Saray'ın gelecek sezon UEFA'dan men cezası alma tehlikesiyle karşı karşıya olmas ı üzerine yönetim radikal bir karar almayı planlıyor. Zararını 40 milyon Euro aşağı çekmek isteyen Sarı-Kırmızılı yönetim futbolcularından yüzde 30 oranında indirim yapmalarını isteyecek

Galatasaray zor günler yaşıyor... Sarı-Kırmızılı takım bir yandan ligde şampiyonluk için yarışırken diğer taraftan da yönetim büyük bir darboğazın içine girmiş durumda. Galatasaray'da tek gündem konusunun UEFA'dan gelmesi muhtemel olan Avrupa'dan men cezasının olduğu öğrenildi. Eski başkan Ünal Aysal her keresinde ceza almayacaklarını söylemesine rağmen Sarı- Kırmızılı camia bu konuda hazırlıklı olmaya çalışıyor. Yönetim bu cezadan kurtulmak için kendi arasında çareler üretiyor. İlk akla gelen fikrin daha önce gündeme gelen 'Feda' uygulaması olduğu öne sürüldü. Zararını 50 milyon Euro aşağı çekmek isteyen Galatasaray Yönetimi oyuncularına yüzde 30 oranında indirime gitmelerini teklif etmeyi planlıyor. Bu konuda oyuncuların vereceği cevap ise merakla bekleniyor.

FUTBOLCULARLA TEK TEK KONUŞULACAK
Galatasaray' da futbolculara önerilecek bu teklifin yarın yapılacak olan yönetim kurulu toplantısında gündeme geleceği belirtildi. Başkan Dursun Özbek'in bu görüşte olduğu ve karar çıkması durumunda Mehmet Özbek'in futbolcularla tek tek konuşarak durumu anlatacağı iddia edildi. Mehmet Özbek'in oyunculardan fedakarlık isteyerek, "Avrupa'da olmak için hep birlikte el ele verelim" diyeceği gelen bilgiler arasında.

KAYNAK: TAKVİM
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şimdi feda zamanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN